Giresunspor'da altyapıdan sorumlu Yönetim Kurulu Üyesi Battal Gazi Özdemir başkanlığında yapılan toplantı ile Futbol Akademisi ve Spor Okulları Genel Koordinatörü Cengiz Demir ekibini belirleyerek kolları sıvadı.

Altyapıdan sorumlu Yönetim Kurulu Üyesi Özdemir; "Cengiz Demir hocamız ekibini oluşturarak bugün itibariyle çalışmalarına hız vermiş bulunuyor, amacımız alt yapımız ve futbol akademimizin A takımımıza katkı sağlayacak yeni yetenekleri kulübümüze kazandırmak olacaktır. Çalışmalarımızda bizlerden desteklerini esirgemeyen Sayın Valimiz Enver Ünlü'ye, Gençlik ve Spor İl Müdürümüz İsmail Çalgan'a; Başkanımız Nahid R.Yamak ve Giresunspor Yönetim Kurulu adına şükranlarımızı sunuyor, tüm hocalarımıza bu önemli görevde başarılar diliyorum." dedi.

Giresunspor Futbol Akademisi bünyesinde şehrimizdeki genç yeteneklerini Giresunspor ve ülke futboluna kazandırmak için çalışmalara başladıklarını dile getiren tecrübeli teknik adam Demir; "Giresunspor Kulübü, Türk futboluna büyük katkıları olan köklü tarihe sahip bir camiadır. İnşallah burada bu armayı daha yukarılara taşıyacak güzel işlere imza atacağız. Hazırlıklarımızı tamamlıyoruz. Şehrimizde gerçekleştireceğimiz saha çalışmaları neticesinde hem A takımımıza hem de Türk futboluna yeni yetenekleri kazandırmayı hedefliyoruz." dedi.

Cengiz Demir yönetiminde Giresunspor Altyapı ve Futbol Akademisi'nde görev alacak teknik sorumlular; Adil Tozlu, Selahattin Ceylan, Ferhat Özdil, Ali Zorlu, İsmail Kemal Akın, Ela Yaman, Kubilay Koç, Halil İbrahim Usta ve Yunus Cömert'ten oluştu.

HABER YORUMLARI

Bu habere Henüz Yorum yapılmamış. İlk sen yorum yap..


YORUM YAPINIZ

* Yorumlarınız kontrol edildikten sonra yayımlanacaktır

 
 
 
 

DİĞER İÇERİKLER

Bizi Takip Edin

SON HABERLER

Konal: "Düşme kaldırılmalıdır"
Giresunspor son antrenmanına çıkıyor

Giresunspor disipline sevk edildi

Düdük Sağlam

Bilet 28 lira

Çotanaklar, Antalya

Giresunspor