Başkan Yamak: “Kocaelispor müsabakasında 10 bin Çotanak görmek istiyoruz. Bu gencecik çocuklar; sevinçlerini de, üzüntülerini de taraftarımızla paylaşmak istiyor. Bu ligde kalmak istiyorsak taraftarımız yanımızda olmalı”

Giresunspor Başkanı Nahid Yamak, iç sahada oynayacakları Kocaelispor karşılaşmada 10 bin Çotanak’ı tribünde görmek istediklerini kaydetti.

İlk yarının son iki iç saha maçı için özel bilet fiyatı hazırladıklarını dile getiren Başkan Yamak; “Birlik ve beraberlik içerisinde olmamız lazım. Giresunspor genç, geleceği parlak oyuncularıyla kurtuluş savaşı veriyor. Bu savaşta artık Giresunlular’ı da yanımızda görmek istiyoruz. Kocaelispor müsabakasında 10 bin Çotanak tribünde olmalı. Bu gencecik çocuklar, sevinçlerini de üzüntülerini de taraftarımızla paylaşmak istiyor” dedi.

ELEŞTİRİ ALSAK DA

Başkan Yamak; “Göreve geldiğimiz günden bu yana her ne kadar bazı çevrelerce eleştiri alsak da biz yaptığımız çalışmalardan eminiz.  Önümüzde bir Ocak ayı var. Bu dönemde transfer yasağını kaldırıp, kaldıramayacağımız belli olacak. Ne Başkan olarak ben Nahid Yamak’ın ne de yöneticilerimizin bu yasağı tek başına kaldırması mümkün değil. Bütün Giresunlular’ın desteğini arkamızda görmemiz lazım. Bu ligde kalmak istiyorsak taraftarımız yanımızda olmalı. Bu takım sadece Nahid Yamak’ın değil, bu şehrin tüm insanlarınındır. Giresunspor’u ayakta tutmamız lazım. Bunun da tek yolu var o da birlik ve beraberlik” şeklinde konuştu.    
Paylaşmayı Unutma!

HABER YORUMLARI

Bu habere Henüz Yorum yapılmamış. İlk sen yorum yap..


YORUM YAPINIZ

* Yorumlarınız kontrol edildikten sonra yayımlanacaktır

 
 
 
 

DİĞER İÇERİKLER

Bizi Takip Edin

SON HABERLER

Giresunspor