Pazartesi akşamı Çotanak Spor Kompleksi’nde karşı karşıya gelecek olan Giresunspor ile Kayserispor bu sezon ceza sahası dışından en çok gol gören ekipler.
Her iki takım da ceza sahası dışından toplamda sekiz kez kalesinde gol gördü. Hem Giresunspor, hem de Kayserispor, İstanbulspor ile birlikte bu sıkıntıyı yaşayan takımlar oldu.
Bu habere Henüz Yorum yapılmamış. İlk sen yorum yap..
* Yorumlarınız kontrol edildikten sonra yayımlanacaktır
Spor28
Bulancak Belediye Başkanı Necmi Sıbıç, 1926 Bulancakspor'un en kısa süre içerisinde yeni yönetimine kavuşacağını dile getirdi.