Dilerim bu borç trafiğinden bir an önce kurtulur. Transfer tahtası kapanmadan acil transferler yapılır ve Giresunspor rahata kavuşur

Nerede, ne zaman bir konu açılsa Giresunspor çok konuşulur ve tartışılır. Giresunspor’u işlerken çok dikkatli davranmak durumundayız. Giresunspor’un geleceği için yaptığımız tartışmalar söylemler oldu.

Yeri geldi eleştirildik. Bazı Giresun taraftarları tarafından doğruları yansıttığımızı söylediler. Kimler bu kulübü bu lige çıkarttılar.  Bunları dile getirmeye  çalıştık. Kimlerin desteğiyle buralara geldiğimizi sporseverlere ilettik. Olumlu sinyaller aldık.

Yaptığımız programlarda ve Spor 28’de hep doğruları ifade etmeye çalıştım. Bu benim doğrularım yarın bu söz ve yazılarımda haklı bir tarafım olduğunu hep haykırdım. Ben eğri yolda ümit yok dedim. Giresunspor’un sportif başarıları bir tarafa, maddi olarak büyük sıkıntılar yaşandığını dile getirdim.

Bu kulübün yıllarca kapısından geçmeyenlerin Giresun sevdalısı olduğuna şahit olduk. Ne kadar doğruyu söylesek de taraftarlarımızın çoğu bizi anlamadı. Onların Giresunspor sevdasını hep alkışladık. Kararlı, duyarlı davranışlar olmazsa gelecek de olmaz dedim .Bu söze Giresunspor da dahil dedim.

Tamam bu iş buraya kadar denildi. Çünkü Süper Ligde bir kulübün maliyeti gerçekten çok yüksek. Katılıyorum.Ben gelenin gidenin hesabını da yapmıyorum. Şimdi seni başarısız olduğun dönemler içinde dahi bırakmayan desteğini esirgemeyen başkana mı yoksa başka birileri için mi şuna da konuşurumda konuşmak istemiyorum diyerek ne demek istedin

.Kim hklı kim haksı göreceğiz. Ben olsaydım kimseyle küsmeden darılmadan kırmadan gidebildiği yere kadar  giderdim. Bu kulübün buralara kadar gelmesinde katkıları olan birkaç kişiyi bile darıltırsak nasıl beraberlik ve başarı içinde olacağız. Ben yaptım diyerek nereye kadar.

Taraftarların küskünlüğü olduğunda nereye kadar diyeceğiz ki. Sonunda İrlandalı olduk. Şimdi bu kulübün daha iyi olması ve yönetilmesi adına birkaç kişinin talep olduğunu söylüyorlar.

Dilerim bu borç trafiğinden bir an önce kurtulur. Transfer tahtası kapanmadan acil transferler yapılır ve Giresunspor rahata kavuşur.

Bu kadar yükün altına elini uzatıyorsa Allah ondan razı olsun. Yinede emeği geçen herkese teşekkürler Esen kalın.

 
Paylaşmayı Unutma!