Ben bu Giresunspor’un hep iki yüzünü tartışıyorum. Birinci yüzündeki sportif faaliyetin başarılı olduğunu dile getiriyorum. Diğer yüzünün bir kaç yıl sonra inşallah dediğim gibi olmaz diyerek eleştirebiliyorum. Dinlemek, okumak konuşmak ve tartışmak bizim işimiz.

Sevgili okurlarım. Maç bitmiş Giresunspor maçı kazanmış. İki haftadır İstanbul takımlarını dize getiriyoruz. Biz de her hafta olduğu gibi maç sonu Giresunspor maçını Fırat Akyol ile TV’de gündeme taşımaya çalışıyoruz. Amacımız maçı izlememiş olanlara maç içinde olanların bilgilerini sunmaya çalışıyoruz. Yapılanlar yapılmayanları karşılaştırıp daha nasıl iyi bir Giresun spor olabileceğimiz söylemleri ile taraftarları bilgilendirmeye çalışıyoruz. Bunda da başarılı olduğumuzu düşünüyorum.

Okurlarıma, izleyenlerimize bu konuda sonsuz teşekkürler ediyoruz. Bu hafta ve Galatasaray maçındaki performansı ile Giresunspor’un bu ligde çok canlar yakacağını dile getiriyoruz. 8 Eylül’e kadar birkaç takviye daha yaparsa ligde fazla bir sıkıntı yaşamaz diyoruz. Her halde bizi izleyenler başka bir şey mi izliyor ki sürekli boş yorumcular havası verilmeye çalışılıyor.

Kardeşim sana zorla izle demiyorlar. Hatta kötü olumsuz bir durumda konuşulmuyor. İyi oyun iyi mücadele ve kazanılan bir galibiyetle hem takımı hem teknik adamları hem de futbolcuları kutluyoruz. Siz söyleyin de bu konu için ne söyleyelim ki.

Her halde ben Türkçe konuşmuyorum. Giresunspor un ilk yarı itibarıyla gol atamadığını fazla pozisyon yaratmasına rağmen  forvette etkisiz kaldığımızı söylüyoruz. Taki 89 dakikada bulduğumuz golle maçı kazandığımızı haykırıyoruz. Aman Allah’ım yine yaranamıyoruz. Canınız sağ olsun.

Ben bu Giresunspor’un hep iki yüzünü tartışıyorum. Birinci yüzündeki sportif faaliyetin başarılı olduğunu dile getiriyorum. Diğer yüzünün bir kaç yıl sonra inşallah dediğim gibi olmaz diyerek eleştirebiliyorum. Dinlemek, okumak konuşmak  ve tartışmak bizim işimiz.

Hem fikir sahibi olmakta var bu işin içinde. Lakin her konuşulanları,  her söylemi  sadece cevap adına yazmak çizmek ve konuşmak da bence sıkıntı veriyor. Bizi sevmenizi istemiyoruz. Siz ne düşünüyorsanız biz de Giresunspor için onu düşünüyoruz.Başarılı olması adına tabi ki bir takım eleştiriler olacak. O da bunun  tadı tuzu.

Eğer bir şeyin doğru bilinçli ve beraberlik içinde devam edebilmesi gerekiyorsa ona sahip çıkma adına birkaç konuyu gündeme taşımak ve fikir sahibi olmak gerekmez mi? Ben kötü kırıcı bir şeyler adına yazmak söylemek için bunları kaleme dökmüyorum.

Başkanından yöneticisinden kişisel hesap tutmuyorum. Sadece konu Giresunspor ve yanlış olmadan bu kulübü ve takımı başarıya taşıyalım diyorum. Yaparlarsa da Allah onlardan razı olsun diyoruz.

Bu maçın kazanılması adına yapılan tüm destekten dolayı kendilerini kutluyorum. Başka bir Giresun  ve Giresunspor yok. Herkesi bu galibiyetten dolayı bir kez daha kutluyorum. Kayserispor maçında bu takımın çok daha iyi, kaliteli ve başarılı olacağı kanısını taşıyorum. Esen kalın.
Paylaşmayı Unutma!