Yaklaşık 10 gündür Almanya'da bulunan Giresunspor Başkanı Nahid Yamak, Hamburg başkonsolosu Emine Derya Kara ve Giresunspor sevdalıları ile bir araya geldi.
Başkonsolos Kara’ya Giresunspor forması hediye eden başkan Yamak; “Giresunsporumuz’a olan ilgi destekleri için tüm taraftarlarımıza teşekkür ediyorum. Çotanak arma için birlikte mücadele etmeye devam edeceğiz” dedi.
Bu habere Henüz Yorum yapılmamış. İlk sen yorum yap..
* Yorumlarınız kontrol edildikten sonra yayımlanacaktır
Spor28
Bulancak Belediye Başkanı Necmi Sıbıç, 1926 Bulancakspor'un en kısa süre içerisinde yeni yönetimine kavuşacağını dile getirdi.