Giresunsporlu Görkem, daha iyi sonuçlar elde edeceklerini ifade etti.
Adana Demirspor deplasmanında galibiyeti kaçıran taraf olan Çotanaklar’da genç futbolcu Görkem; “Daha iyi şeyler yapıp, daha iyi ve daha başarılı sonuçlara sahip olacağız inşallah. Emeği geçen herkese teşekkür ederim” şeklinde konuştu.
Alper emeklerine yazik oluyor.Devamli izliyorum uzaktan yakindan devamli isabetsiz topolara vuruyorsun bunu düzetmelisin.Yakindan uzaktan kaleye devamli sut calismasi yap. Bu acigini kapat,sonunda cok iyi futbolcu olacaksin.
Son iki macta Bayic tek vurusu yapsaydi 4 puan simdi hanemize yazilacakti.Anliyamiyorum neden calima gidiyor ?Bombos top önünde neden kaleye vurmiyorsun.Ikinci defadir ayni hatayi yapiyor.Beklemenin anlami yok.Easkiden Galatasarayda Jardel vardi top önüne geldigi zaman hemen yapistiriyordu onu örnek alsin,birileri ona bunu söylesin.Böyle olursa onu tutmak imkansiz.Biz de ligte rahat bir sekilde yolumuza devam edecegiz.
* Yorumlarınız kontrol edildikten sonra yayımlanacaktır
Spor28
Bulancak Belediye Başkanı Necmi Sıbıç, 1926 Bulancakspor'un en kısa süre içerisinde yeni yönetimine kavuşacağını dile getirdi.