Flavio'nun menajeri Giresunspor'dan almaları gereken 3 aylık maaş borcu olduğunu söyleyerek şu ifadeleri kullandı; "Önümüzdeki hafta İstanbul'da olacağım. Giresunspor Flavio'yu istiyor ancak başkan sadece sözleşme yenilenirse ödeyeceğini söylüyor. Bu tam bir saçmalık" Kaynak: Burak Zihni (Damga)

Abdullah Avcı ile birlikte dünden bu yana yoğun transfer gündemi bulunan Trabzonspor'da bugün Abdulkadir Parmak, Erce Kardeşler, Yunus Mallı, Murat Cem Akpınar, Arda Akbulut, Fode Koita, Batuhan Kör, Enis Destan, Anders Trondsen, Flavio, Salih Kavrazlı ve Fousseni Diabate'ye istedikleri takımlarla görüşmeleri konusunda kolaylık tanınmıştı. Bu sezon adından söz ettiren bir performans koyarak Giresunspor'un kümede kalma mücadelesinde önemli bir paya sahip olan Flavio'nun yeniden yeşil beyazlı kulüp tarafından istenmesi, bağların kolayca koparılabileceği anlamı taşıyordu ancak sambacının menajeri yaptığı açıklama ile FIFA'ya gidebileceğini söyledi.

Flavio'nun menajeri Giresunspor'dan almaları gereken 3 aylık maaş borcu olduğunu söyleyerek şu ifadeleri kullandı; "Önümüzdeki hafta İstanbul'da olacağım. Giresunspor Flavio'yu istiyor ancak başkan sadece sözleşme yenilenirse ödeyeceğini söylüyor. Bu tam bir saçmalık. Bu yüzden transferi şu an için mümkün görünmüyor. Borcumuz ödenmezse FIFA'ya gitmek zorundayız. Ödemeden ve oyuncudan sorumlu kulüp ise Trabzonspor olacak. Geçen yıl Giresunspor ile Trabzonspor'un kardeş takımı olduğu söylendi. Ben de kendilerinden yardım istedim ancak şu ana kadar hiçbir gelişme yaşanmadı. Bu yüzden oyuncumun geleceğine bakmak zorundayım. Giresunspor borcu öderse onlarla masaya otururum. Aksi takdirde mümkün değil”


 
Paylaşmayı Unutma!

HABER YORUMLARI

  • Enver Yaldız - 18.06.2022

    Bu başkan bizi ele güne karşı küçük düşürüyor bu nasıl mantık arkadaş ya kimsenin maaşini ödemeden nasıl kümede kalacağız


YORUM YAPINIZ

* Yorumlarınız kontrol edildikten sonra yayımlanacaktır

 
 
 
 

DİĞER İÇERİKLER

Bizi Takip Edin

SON HABERLER

Giresunspor