Amber Çay Eynesil Belediyespor'un Futbol Şube Sorumlusu Birkan Budak, takımın 2. Lig Play off potasına girmesine sadece bir maç kaldığını belirterek, taraftarlarına büyük bir destek çağrısında bulundu.

Budak, yaptığı açıklamada "Tüm Giresun halkına ve takımımızı destekleyen taraftarlarımıza çağrımızdır. Kulübümüzün 2. Lig Play off potasına girmesine yalnızca 1 maç kaldı. Artık her maç final, her karşılaşma hedefe doğru bir adım bizim için. 2. Yarının başlamasıyla ardı ardına aldığımız galibiyetler bizim hedefe olan inancımızı artırırken, bu yolda yalnız yürümekten yorulduğumuzu da destekçilerimize bildirmek isteriz.

Gelin tüm İlçeler ve İlimiz birlik olalım bu hikayeyi hep birlikte yazalım. Zafere giden yolların zorlu şartlar altında yüründüğünü en iyi bizler biliriz ama biz Eynesiliz, Giresunuz zoru severiz.

Bu meşakkatli 2.Lig yolculuğumuzda Amber Çay Eynesil Belediyespor’umuzun sadece bir ilçeyi temsil etmediğinin İlimizin bir markası hepinizin birer paydaşı olduğunun altını çizmek isteriz. Daha yüksek sesle Giresun diyebilmek ilimizin marka değerini yükseltmek için biz elimizden gelen gayreti göstermeye devam edeceğiz.

Gelin hep bir olalım, birlik olalım sezonun sonunda hedefimize ulaşalım." dedi.
Paylaşmayı Unutma!

HABER YORUMLARI

Bu habere Henüz Yorum yapılmamış. İlk sen yorum yap..


YORUM YAPINIZ

* Yorumlarınız kontrol edildikten sonra yayımlanacaktır

 
 
 
 

DİĞER İÇERİKLER

Eynesil yine mağlup
Bulancak zirve aşkına
Bravo kızlar

Bizi Takip Edin

SON HABERLER

Eynesil yine mağlup