Sayılı gün tez geçer derler ama ortada ne hoca var, dolayısıyla ne de transfer

Giresunspor, hocası Mehmet Birinci ile ayrılık yaşadıktan sonra günler geçti, takım kapma gitti ve üç –dört günü geride bıraktı. Şunun şurasında da ligin başlamasına 11 gün gibi süre kaldı.Sayılı gün tez geçer derler ama ortada ne hoca var, dolayısıyla ne de transfer.

Rahmetli babamın o meşhur sözleri geldi aklıma. “Bir işi yapmadan, önünü arkasını düşünün, B planınız olmadan bir adım atmayın” derdi rahmetli babam bana ve abilerime. B planı olmalı bir insanın.

 Aradan geçen zaman ve süren belirsizlik gösterdi ki, Nahid Başkan ve yönetiminin Mehmet Hocayı gönderirken, B planı yapmamışlar. Zaten yapsalar hoca gittikten bir iki gün sonra yeni teknik ekip belirlenirdi.

Şuan sıralamada en sondaki ekip biz olduğumuza göre her konuda daha fazla çalışmalıyız ki rakiplerimizi önce yakalayıp, sonra geçelim. Ancak ikinci devrenin başlamasına az bir süre kalmasına rağmen sessizliğin sürmesi herkesi olduğu gibi beni de korkuyor ve karamsarlığa itiyor.

Ne diyor Sertap Erener, ‘YENİ BİR BEN LAZIM’ şarkısının satır aralarında. Yeni bir duruş yeni dokunuş/ Tek tek keşfetmem lazım/ Yeni bir hayat gerisi bayat/ Kendime yeni bir ben lazım’

Yani

Giresunspor’a yeni bir duruş, yeni bir dokunuş, yeni bir heyecan lazım. ‘Vah’ dememek için bir an evvel hocayı takımın başına geçirip, stratejik transferler yaparak, mevkilere güç katalım.

Sonra, özel sevgisizliklerden arınıp, camia bütünlüğü için, duygulara dokunup, el birliği ile küme düşme potasından bir uzaklaşalım. Aliyle, Veliyle, geçmişle ilgilenmeye sonra bakalım. Mayıstan sonra bunlar için çok zamanımız olacak. 
Paylaşmayı Unutma!