Manisa FK ile yenişemeyen Yeşil-beyazlılarda Başkan Nahid Yamak; “Eksiğimiz var mıydı, evet vardı. O da goldü. Net fırsatlar yakaladık, direkten dönen topumuz var. Kaçan iki puan için çok üzgünüz ama ortaya konulan oyundan memnunuz”

Giresunspor Başkanı Nahid Yamak, Manisa FK ile oynadıkları maçta iki puan yitirdikleri için çok üzgün olduklarını dile getirdi.

Genç futbolcuların çok iyi bir mücadele örneği gösterdiğini ifade eden Başkan Yamak; “Tüm oyuncularımız ellerinden gelenin en iyisini yaptı. Karşımızda ilk dört maçta 10 puan toplayan bir takım vardı ancak gençlerimiz çıktı aslanlar gibi mücadelesini verdi. Eksiğimiz var mıydı, evet vardı. O da goldü. Net fırsatlar yakaladık, direkten dönen topumuz var. Kaçan iki puan için çok üzgünüz ama ortaya konulan oyundan memnunuz” dedi.

GÜZEL OLACAK

Teknik Direktör Mustafa Kaplan’ın maç esnasında rahatsızlanmasına çok üzüldüğünü kaydeden Başkan Yamak; “Mustafa Hocamız Giresunspor’un başına geçtikten sonra adeta tesislerimizde karargah kurdu.  Her şeyi Giresunspor. Çoğu zaman izin dönemlerinde bile memleketine gitmiyor ve kulübümüz için mesai harcıyor. Maç esnasında bizi çok korkuttu ancak çok şükür ki durumu iyi.  Mustafa Kaplan hocamız ile daha gidecek çok yolumuz var.  Bir kez daha kendisine geçmiş olsun dileklerimi iletiyorum. Takımımız O’nun yönetiminde çok daha iyi olacak ve iyi yerlere gelecek. Benim hocamıza da genç kardeşlerime de güvenim sonsuz” şeklinde konuştu. 
Paylaşmayı Unutma!

HABER YORUMLARI

Bu habere Henüz Yorum yapılmamış. İlk sen yorum yap..


YORUM YAPINIZ

* Yorumlarınız kontrol edildikten sonra yayımlanacaktır

 
 
 
 

Bizi Takip Edin

SON HABERLER

Giresunspor