Mesele Giresunspor ise gerisi teferruat dedik. Öylede devam edecek. Ey gidi Giresunspor'um yapraklarını dökmeye direnen Çınar ağacı gibi dik dur

Bir gerçek var ki bu tabloyu kimsenin görmezlikten gelme şansı yoktur. Arıza da teşhis de, bu kulübü bu duruma getirenler de belli.

Birileri çekip bir sürü borcu bırakıp gitti. Diğeri ise futbol adına basın açıklamaları ile  ‘her hafta iyi oynuyoruz’ diyerek taraftarları uyutmaya devam ediyor.

Bundan sonra neler olacak hep beraber göreceğiz. Yaşanan bu olaylar sadece birikimin yansımasıdır. Zor bir süreçte neler yaşıyoruz hep birlikte görüyoruz.

Asıl konu haftalardır galibiyet yüzü görmeyen bu takımın teknik adamının hâla kulüpte kalacağı tartışılmakta. Zaten taraftarlara da  maçtan sonra dönerek ayrılık sinyalleri verdi.

Neden bu zamana kadar kaldı derseniz. Tabi ki sorun maddiyat. Bakalım kaç milyon alacağı olacak?

Giresunspor’un Başakşehir maçına gelince. lk yarıda  dört veya beş kez ceza sahamıza  gelen rakip her atağında golleri bularak, işi ilk 45’te bitirdi. İlk devrede dört gol yiyen ekibimiz ikinci yarıda daha derli toplu bir futbol anlayışı ile skoru ikiye indirmesine rağmen kendi sahasında mağlup olmaktan kurtulamadı.

Son haftaların başarısız sonuçlar alarak  Giresun’a gelen Başakşehir farklı bir skorla üç puanı alıp İstanbul’un yolunu tuttu.

Peki bu sonuçlardan sonra neler olacak? Neler yaşanacak göreceğiz. Biz yazıyor, biz söylüyoruz. Siz devam edin, söylemlerimizi kulak arkası almaya. Size daha iyi gelir bazılarının söylemleri. Önümüzdeki sezon için konuşmalarda çok iyi bir takım kurulacağı sinyalleri veriliyor.

Ya kardeşim tahtan  kapalı nasıl transfer yapacaksın? Hele hele bu sezonu bir atlat gerisi Allah kerim.

Kimse kimseyi kandırmasın. Ortada acı bir tablo var. Herkes yolda sokakta cafelerde salonlarda bize ne olacak bu takımın hali diye soruyorlar.

Ne söylememi bekliyorsunuz diyorum. Her şey ortada bu yeni yönetim çabalıyor Ama nereye kadar olacak diyorum. Yine de sonumuz hayırlısı ile sonuçlanır inşallah.

Bazıları bu yazdıklarımdan haz duymayabilir. Çünkü gerçekler acıdır. Her sezon bunları yaşamaktan bıktık kardeşim. Bazılarının bildiklerini bilmemekten bıktık kardeşim. Bilip de söylememesinden bıktık kardeşim. Bazılarının sırf menfi uğruna yağ çekmesinden bıktık kardeşim.

Gözünüz açık olacak. Mesele Giresunspor ise gerisi teferruat dedik. Öylede devam edecek. Ey gidi Giresunspor’um yapraklarını dökmeye direnen Çınar ağacı gibi dik dur. Sen bazılarının söylemlerine aldırma. Bu şehir ve taraftar seninle. Seni asla yıkamayacaklar. Çünkü sen sevginin en üst noktasındasın. Esen kalın.
Paylaşmayı Unutma!