Yönetim anlamında evet bir şeylere parmak basmaya çalıştıklarına şahit oluyoruz ama teknik kadro adına yapılanlara söylenenleri asla tasvip etmiyorum

Giresunspor’da iyileşmeyen bir yara var. Bir türlü iyileşmiyor. 10 haftadır galibiyete hasretiz. Birileri hâlâ bu beraberliğe sevinip teşekkürler diyorsa söylenecek söz bulamıyorum.

Bir yönetim gitti, diğeri geldi. Yeni yönetim büyük bir ihtimalle kendilerince bir yol haritası çiziyorlardır. En önemlisi hem kendileri adına hem de topluma karşı   beklenen sinerjiyi yakalamak gereğini ortaya koymaya çalışıyorlar.

Yönetim anlamında evet bir şeylere parmak basmaya çalıştıklarına şahit oluyoruz ama teknik kadro adına yapılanlara söylenenleri  asla tasvip etmiyorum. Evet, maddi sıkıntıların yaşandığı bir süreçte bir de bu sıkıntıyı da ekleyelim demiyorsanız. Bildiğiniz ne ise onu yapın.

Yarın ‘bu böyle olmalıydı’ derseniz kusura bakmayın. Ben her yazımda bu takımın maddi olarak çok sıkıntılar yaşayacağını dile getirdim. İsyanlar ettim. Uyarılarda bulundum. Bazılarına bu yazdıklarım ağır gelebilir. Demek ki boş konuşmuyoruz.

Eğer inceldiği yerden kopmasına izin vermezsen gün gelir en sağlam yerinden kopar. O zaman canın yanar. Şunu kesinlikle açık ve net söyleyebilirim. İyi ki iki takım bu ligden düşüyor. Biz burada şanslıyız. Biz bu ligden düşmeyeceğiz.

İyi bir takım olduğumuzu defalarca söyledim. En büyük handikabımız yedek oyuncu sıkıntısı yani maçı çevirecek sonucu etkileyecek oyuncu kadrosu sıkıntısı yaşanmasıdır. Bu da teknik ekibin hatası olduğunu düşünüyorum.

Teferruata girmek istemiyorum. Neler yaşandığını hep birlikte gördük. Sahip çıkılanların yaptıklarına şahit olduk. Günün adamı olmaya değil, hakikatin, doğrunun adamı olmaya çalıştık. Çünkü gün değişir ama hakikat asla değişmez dedik.

Bir maçı daha geride bıraktık. Önümüzdeki hafta Beşiktaş ile maçımız var. Son haftalarda başarılı sonuçlar alan Beşiktaş karşısında neler yapacağız hep beraber göreceğiz.

Yineliyorum. Mutlaka bir değişiklik şart. Bazı takımlarda bu değişikliğin olumlu yansıması yaşanıyor. Hem içerde hem dışarıda yapılacak değişikliklerle bu takımın daha başarılı sonuçlar alacağı düşüncesindeyim.

Ben söylüyorum, yazıyorum. Boş konuşarak  taraftarları hep teselli ile avutmak isteyenlere şunu da ifade etmek istiyorum.  Ağzında bal olanın kuyruğunda iğnesi vardır. Esen kalın.

 
Paylaşmayı Unutma!