Her gün bu kulübün borç trafiğini yazmaktan bıktım arkadaş...

 

 Bu kulüpten nemalananlardan bıktım. Giresunspor’un kapısından geçmeyenlerin sevdasından bıktım. Giresunspor kulübü nasıl yönetiliyor. Ne kadar borcu var demeyip sadece günübirlik icraatlardan bıktım artık.

Bu kulübün geleceğini ipotek altına alanlardan bıktık arkadaş. Bu kulübü bu hale getirenlerden, neden sevgimizi katarak bu sevgiyi ortaya koyamamaktan bıktım arkadaş. Herkes bir şeyler yapayım deyip şeffaf bir anlayışla yönetelim dememesinden, her gün gelen futbolcu borçlarından bıktım arkadaş. İki sezondur haykırışlarımdan bıktım. Bu böyle olmaz demekten bıktım arkadaş.

Yıllardır özlemle beklediğimiz Süper Lige çıkışımızda bize bu sevinci yaşatanların bu borç batağına sürüklendiğini bile bile hala ona destek verenlerden bıktık arkadaş. İki satır yazıp geleceği görmeyenlerden bıktık arkadaş. Giresunspor’da çocuğuna sahip çıkmayan başkan ve yönetimlerden bıktık kardeşim.

Kulüp içindeki atmosferden bıktık. Hizmet için uğraşan kişilere yapılan haksızlıklardan bıktık. Şehrine hizmet için varını yoğunu ortaya koyan Giresunspor sevdalılarına yapılan haksızlıklardan bıktım arkadaş. Alın sizin olsun Giresunspor...

Giresunspor’a gecesini gündüzünü verenlere hele o şampiyonlukta emekleri olan emekçi arkadaşlara yapılan tüm olumsuzluklardan bıktım arkadaş. Ne yaparsanız yapın ama şu yazdıklarıma biraz kulak verin. Hatırınızda kalsın  
Paylaşmayı Unutma!