Giresunspor’u sevmek bir sorumluluktur. Çünkü bu şehir Giresunspor ile yatıp Giresunspor ile kalkıyor

Geleceği tartışmaya açmamak gerek. Zira lig yola çıkıldığı zaman başlar. Maçlarla değil. Sonuçta gelinen nokta belli.

 O halde başlarken bir şeylere icat etmenin rüyasına kapılıp olmayacak düşlerin içersine dalmanın bir gereği yok .Bunu defalarca denedik,bedelini de ayrıca ödedik.

Yani yıllar sonra buluştuğumuz bu ligde tutuna bilme adına her şeyi yapıyoruz. Futbolun içinde bazı şeyleri eleştirdiğimizde çokları yok bunlar şu diyerek teselli buluyorlarsa onlara şunu hatırlatmam gerek.

Şimdi iyiyiz.Yarın bu borçlar önümüze gelince neler yapacağız. Biz bunun peşindeyiz.Hangi yönetim olursa olsun ayağını yorganına göre uzatmalı, karamsar tablolar görmek istemiyoruz diyoruz.

Yok puan silinecekmiş yok şu borçlar gelecekmiş söylemlerinin olmamasını istiyoruz. Sizce biz Giresunspor düşmanı mıyız? Bazı şeyleri yarım bileceğinize bilmemeniz daha iyimi diyelim. Herkes davul çalar ama  tokmak pek makama uymaz. Biz uymasını istiyoruz.

Giresunspor’dan bir beklentimiz yok. Beklentisi olanlar düşünsün. İyileşmeyen cerahat bir türlü boşaltılamıyor. Umudumuz beklentilerimiz hep yönetim ve başkanların bu umuda ve beklentilere çağrı vermesi olmuştur.

Giresunspor’u sevmek  bir sorumluluktur. Çünkü bu şehir Giresunspor ile yatıp Giresunspor ile kalkıyor.

 
Paylaşmayı Unutma!