Kimse bu maçtan puan alma adına umutlu konuşmuyor. Lakin ben her defasında bu takıma güvendiğimi söyledim. Ummadığın taş baş yarar derler ya işte onu bekliyorum. Giresunsporumuz’a başarılar diliyorum

Hepimizin ders alması gereken keyifsiz bir dönemi yaşıyoruz. Futbolda kazanınca ülke  kazanacak. Giresunspor bu ligde başarırsa Giresun kazanacak. Yani ortak değerler oluşacak.

Yalnız bir tablo var ki kimsenin bunu görmemezlikten gelme şansı yoktur. Arıza belli,  teşhislerim hep doğru çıkmıştır.

Giresunspor;  İstanbulspor karşısında aldığı galibiyetle 8 haftalık galibiyet özlemini de gidermiş oldu. Rakibin on kişi kalması büyük avantaj sağladı. Son dakikalardaki rakip bakısı  ve hatalarda eklenince ağzımız yüreğimize geldi.

Bazı işlerin şakası yok. Futbolu öne çıkarıp, düşmanlık oyununa gelmeyin. Gelmeyin çünkü bu bedel hepimize pahalıya gelir. Ha bire ilgilendiğimiz futbol günden güne bizden uzaklaşmaya başladı.

Maçlara gitme adına hiç bir hamleler olmuyor. Son maçımızdaki seyirciyi görünce inanın üçüncü liglerde bundan daha fazla seyirci kitlesi görüyorum. Önemli olan bunun nedenlerini araştırmak. Bir maçta galip de gelebilirsin, mağlup da olabilirsin, berabere de kalabilirsin. Bu futbolun doğal kanunudur ama bir takım 44 yıl sonra Süper Lige çıkmış ve sen hâlâ tribündeki yerini almıyorsan orada bir sıkıntı var demektir.

Kısaca bir maçı daha geride bıraktık. Dilerim önümüzdeki haftalar kulübü sıkıntıya sokacak bazı futbolcu borçları ile karşılaşmayız. Temennimiz bu.

Önemli olan maddi sıkıntılardan kurtulmak. Eski futbolcu alacakları gündemde. Dilerim kulüp olarak gerekenler yapılır ve bu borç trafiğinden de kurtuluruz. Önümüzde Fenerbahçe maçı var. Kimse bu maçtan puan alma adına umutlu konuşmuyor. Lakin ben her defasında bu takıma güvendiğimi söyledim. Ummadığın taş baş yarar derler ya işte onu bekliyorum. Giresunsporumuz’a başarılar diliyorum.
Paylaşmayı Unutma!