Bu futbolcular neden bu hale geldi diye her biri ile oturup konuşulmalıdır. Yani bir şeylere damga vurulmalıdır. Ankaragücü maçıyla bu belki sitem dolu yazımın daha güzel yazılara dönmesi adına yapılacak mücadeleyi bu Giresunspor takımından bekliyorum

Sen sevgi nedir bilir misin usta. Hele bu Giresunspor  sevgisi olursa ne dersin usta. Kandın mı bir çift söze.  İçin için yanarken için titredi mi? Boş duvarlarla konuştun mu? Elin kolun bağlı kaldın mı? Hıçkırıklara boğuldunmu usta?

Nasıl bir sevgidir, bu Çotanak sevgisi usta bilir mısin? Bilirsin usta bilirsin. Bir türlü iki tarafı da bir yere bağlayamıyoruz. Doğru dürüst bir sezonda ohh demeden ligi bitiriyoruz. Gelen borçları konuşup kafaları karıştırıyoruz.

Kim kaça geldi. Kim ne yaptı bir türlü bilemiyoruz. Söyleyen de yok. Futbolu da, Giresunspor’u da ha bire çekiştiriyoruz. Doğrumu yapıyoruz onu da bilmiyoruz.

Her şeyi zaten bilemezsin. Sonunda keşkelere sığınıp gavaraya devam ediyoruz. Ha bire ters köşeye doğru koşuyoruz. Doğrular ortada iken bu işleri tersine çevirmenin de bir anlamı yok. Zaman zaman emeğin yok oluşunu düşündükçe kahroluyoruz. Her neyse.

Giresunspor takımı birkaç maçtır istenilen oyunu ortaya koyamıyor. Bunun tabi ki bir takım sebepleri vardır. Bu sebeplerin araştırılması ve tartışılması gerek.

Alınan futbolcuların lig başındaki performansları ile mukayese edecek olsam bu futbolcular mı biz buralara kadar geldik derim. Çünkü koşan, mücadele eden bir yapının bozulmasına bir anlam veremiyorum. Altı haftadır galibiyete hasretiz.  Sakat ve cezalıları olan Sivasspor takımını bile o eksik kadrosu ile rahatsız edemiyorsan önce taktik, plan ve takım ruhunun kayboluşunun hesabını sormalısın.

Bu futbolcular neden bu hale geldi diye her biri ile oturup konuşulmalıdır. Yani bir şeylere damga vurulmalıdır. Ankaragücü maçıyla bu belki sitem dolu yazımın daha güzel yazılara dönmesi adına yapılacak mücadeleyi bu Giresunspor takımından bekliyorum.

Çünkü bizler Giresunspor ile yatıp kalkarken  bu kulübün ve takımın başarılı olmasını cani gönülden istiyoruz. Öyle değil mi anlayabiliyorsun değil mi usta. Esen kalın.

 
Paylaşmayı Unutma!