Deneyimi az futboldan anlamayan bazı kişilerin futbolun dışına girince onları sadece uyarmak istiyorum. Eğer ben konuşmaya ve yazmaya başlarsam gerisini düşünemezler. Kimse Giresunspor’u kullanarak bir şeyler elde etmeye çalışmasın

Bir süreç yaşanıyor. Takım galip geliyor. Herkes mutlu ve sıralamada yukarılara doğru tırmanmaya çalışıyoruz. Kötü rüya görmeme adına bir takım hamleler yapma adına bir süreç başlatıyoruz. Bazı futbolcuların gidişi ile sıkıntı yaşanır imasını kafalardan silme adına kişileri aydınlatmaya çalışıyoruz. Traore’nin gidişi ile bazı negatif uyarılar yapılsa da iyi parasını bulunca kulüp adına yapılması ne ise o yapılmalı düşüncesindeyim. Ondan gelecek maddi kaynağın takım adına alternatifli bir kadro olacağından hem fikirim. Çünkü bu kadroya en az üç oyuncunun daha katılması ve kadro zenginliği olması gerektiğini savunuyorum.

Deneyimi az futboldan anlamayan bazı kişilerin futbolun dışına girince onları sadece uyarmak istiyorum. Eğer ben konuşmaya ve yazmaya başlarsam gerisini düşünemezler. Kimse Giresunspor’u kullanarak bir şeyler elde etmeye çalışmasın.

Benim Hakan başkanla hiç bir sıkıntım yok. Yeri geldiğinde küçükte olsa fikirlerimizi ortaya koyuyoruz. Düşüncelerimizde karşı karşıya da olabiliriz. Önemli olan Giresunspor ise gerisi zaten teferruattır.

Giresunspor’a hizmet için çalışanları, kullanmalarına asla müsaade etmem. Bu kulübün yıllardır çilesini çekmiş bir taraftan köşe yazıları, bir taraftan TV spor programları ile YILLARCA GİRESUNSPOR’UN BASIN VE MEDYA SORUMLULUĞUNU TAŞIMIŞ BİRİ OLARAK Giresunspor’u görselde şehrimizle birlikte tanıtmaya çalıştık. İyisiyle kötüsüyle seveni ve sevmeyeni ile elimizden geldiğince mücadele ettik. Kimseden bir kuruş maddiyat beklemeden yıllarca programlar yazarlıklar basın medya sorumluluğu yaptım. Benimki Giresunspor ve Giresun sevgisi idi. Buna aksine cevap verecek varsa çıkıp konuşsun.

Ben bugünde dünde bu kulübün şeffaf yönetilmesi adına uğraş veriyorum. Hakan başkanda bu uğraşın içinde gereğini yapıyorsa ona da saygılıyız. Bizim bu şehirde Giresun’a ve Giresunspor’a hiç bir maddiyat beklemeden yaptıklarımıza bir bakıp şimdi bazılarının neler yaptıklarına bir bakın.

Futbolun dışında yazıp çizenler size söylüyorum. Bunlar bir şey bilmez diyenler, yazdıklarına dikkat et... Kayserispor maçının arifesinde sayın belediye başkanının tutum ve davranışını takdir ediyorum. Taraftarlarında birlik ve beraberlik içinde olması adına güzel bir hamlenin başlangıcı olması dileğiyle takımımıza Kayserispor maçında başarılar diliyorum…
Paylaşmayı Unutma!