Bu kulüpte 3 yıldır huzur olmaz mı kardeşim! Siz sorgulanmayacaksınız, eleştirilmeyeceksiniz?

 Bu kulüpte 3 yıldır huzur olmaz mı kardeşim! Siz sorgulanmayacaksınız, eleştirilmeyeceksiniz? Sizleri konuşanlar, yazan bazıları bir şey beklentisi olanlara destek vereceksiniz. Onların nemalanmalarını sağlayacaksınız. Hatta Giresunlu olmayıp bizden daha fazla Giresunsporlu olanlara kucak açacaksınız. Bu kulübe geçmişte neler yaşandığını bildikleri halde konuşmayıp sizleri de pof poflayarak hâlâ eski tas eski hamam misali olacaksınız.

Yok ya! Giresunspor’u yönetmek bu kadar basit ve meşakkatsiz olmamalıdır. İyi kötü bu kulübe sahip çıkmışsınız. Hatalarınız ve sevaplarınızla devam ediyorsunuz. Kimden çekileceksiniz. Onların eleştirileri yorumları bence hikaye.

Doğruyu söyleyenden çekinin bence. Yok, biz Giresunspor menfaatleri için uğraşıyoruz diyenlerin bazıları sadece hikâye okuyorlar. Gelsin bana anlatsınlar. Ben anlatırken yazarken ‘yapma abi’ diyenlere sesleniyorum. İşte her şey ortada.

Valla ben bilgiçlik ukalalıktan bıktım. Bırakın herkes bildiğini yapsın. Yapamıyorsanız bırakın. Çünkü bu ekonominin altından kalkacak bir yönetim anlayışınız yok. Her gelen Başkan alacaklı durumunda bu kulübün hiç mi geliri yok.

Ağlamanın sızlamanın anlamı yok. Bu yükü taşıyamayan kim olursa olsun  bıraksın ve  bizlere de çile çektirmesin. Bir alan olur ne de olsa. Bu kulüp yıllardır çok kötü dönemlerde bile başkan ve yönetimler buldu. Yine son noktada dilerim bu yazılarımın karşılığı bulunur, güzel bir Giresunspor geleceği için atılan kongrede yeniden seçilen başkan ve   yönetime başarılar dilerim. Esen kalın.
Paylaşmayı Unutma!