Giresunspor'da Başkanlık için ismi geçen eski idarecilerden İsmail Demir, yaklaşan kongre öncesinde açıklamalarda bulundu.

İş İnsanı Demir; “Değerli Giresunspor Sevdalıları. İlimizin güzide takımı Giresunspor için hepimiz üzülüyoruz. Bu  konuda sağ olsunlar beni  Giresunspor Başkanlığına layık gören değerli dostlarımın  baskıları, ricalarıyla ilgili yapmış olduğum çalışmalar sonucu Giresunspor’un başarılı bit süreç yaşaması için bir reçete hazırladım. Giresunspor için  şeffaf bir süreç harekatı için ben dahil Giresunspor, Giresun sevdalılarını  hepimizi taşın altına elimizi koymaya davet ediyorum. 20 Milyon euro üzerinde bir borç ve aylık en az 2 milyon liralık sportif faaliyetleri yürütebilmemiz için gereken paranın sağlanarak başarılı huzurlu bir sürece girilmesi hepimizin en büyük arzusu. Trendyol 1.lig den İkinci. Lige düşen Karadeniz’in  şirin ili Giresununumuz’un   maddi imkansızlıkları had safhaya ulaşan Futbol kulübü Giresunspor için başkanlık arayışları sürürken benimde başkan adayı olmam bir gururdur. Bir  dönem Trabzonspor başkan yardımcılığı  yapmış ve spor bilgisi olmam dışında başta İstanbul olmak üzere  yurt dışında alanında  turizm şirketi otelleri bulunan bir iş adamı olarak   Giresunspor sevdamız vazgeçilmezimizdir. Başkan olmamı isteyen Giresunspor sevdalılarıyla görüşmelerim sürerken,  bazı konularda ikna olmadığımı,  Giresunspor için sadece Giresun’da değil, tüm ülkelerde ve Türkiye’de ki Giresunlularla birlikte bir seferberlik havasında, politikacısından, bürokratına, iş adamından sade vatandaşına kadar herkesin  yeni ve güçlü bir yönetim oluşturma çabası içerisinde birlik ve beraberlik içinde olmaya davet ettiğim  açıklamamın arkasındayım.  Giresunspor için ben taşın altına elimi sokmaya her zaman hazırım ama başta Sayın Bakanımız Nurettin Canikli, Milletvekillerimiz, Valimiz,Belediye başkanlarımız,iş adamı arkadaşlarımız,tüm Giresun sevdalılarını şehrimiz için Giresunsporumuz için  dedikoduları,geçmişi bir kenara bırakarak başarı odaklı bir çalışma yapmaya, Giresunsporumuz’a sahip çıkmaya davet ediyorum” ifadelerine yer verdi. 
Paylaşmayı Unutma!

HABER YORUMLARI

  • Hüseyin Yildiz - 22.05.2024

    Giresunspor ùn borclu oldugunu sagir Sultan bile duydu. Ismail Demir efendi yazdiklarin dogru.Ama senin yaptigin elini tasin altina koymak degil bos gövde gösterisi.Bana göre senin yaptigin kendi reklamini yapmak. Yaptin herkes seni tanidi simdi seni alkislama zamani tüm Giresunlular aptallar cikip simdi seni alkislasinlar.Oldumu senin yaptigin ?


YORUM YAPINIZ

* Yorumlarınız kontrol edildikten sonra yayımlanacaktır

 
 
 
 

Bizi Takip Edin

SON HABERLER

Giresunspor