Sevgili sporseverler. Öncelikle belediye başkanlığına seçilen Sayın Fuat Köse kardeşimi kutluyor, Giresun'a hayırlı işler yapması dileklerimle başarılar diliyorum.

Bir seçimin  bitmesi ile yeniden gündemi Giresunspor ile açmak istiyorum. Giresunsporu iki kez ligden düşürdüğü halde Giresunspor Sosyal medyasını kapatan bir başkanla karşı karşıyayız. Sayın başkan Giresunspor’un en başarısız başkanı olarak tarihe geçecek.

Giresunspor artık kimsenin ağzında bile dolaşmıyor. Nasıl dolaşsın ki? Sayın Hakan Karaahmet döneminden kalan borçları ima ederek transfer yasağı sorununu çözmeyecek ve şunu defalarca söylememe  rağmen kendi bildikleri ile savaşan bir başkana ne diyecektik ki?

Hakan Karaahmet’i en çok eleştirenlerin başında olanlardanım. O’nun sportif başarısını asla küçümsemedim. Bunun yanında maddi sorunların yaşanacağını aşırı borçlanmaya gidildiğini her kulvarda anlattım. Seçim döneminde borçların mali yapısını ilettim. Lakin kendi söyleyip  kendi çaldı.

Şimdi ne hale geldiğimizi görüp; ‘nerede yanlış yaptık’ bile demedi. Hele hele elindeki yabancı futbolculara ödeme yapmayıp, daha sonra yerli futbolcuları yüz çevirip; hatta satarak çözüm üretemeyince şu yapıldı diyerek kendini savunmaya çalıştı.

Kardeşim söylemedik mi söyledik. Peki neden önlem almadınız? Çünkü hep dediğim olsun diyerek bu kulübü bu hale getirdi. Teknik adam olayın da son derece yanlışlar yaptı. Zaten tahtan kapalı sen bir hocayı bırakıp diğerini aldın. Bu kulübün çok mu parası vardı da biz bilmiyorduk.

Hâlâ takım küme düşmüş,22 mağlubiyet almış son on maçında bu teknik adamla bir puan almış olmana rağmen neden bu işe son vermiyorsun. Nedir kardeşim bizim bilmediğimiz bir şey mi var? Teşekkür et. Teknik adam ve ekibini gönder. Boşuna maddi olarak sıkıntı yaratıyorsun.

Önce emekçi çalışanların alacağını hatta futbolcu ve altyapı hocalarının alacaklarını öde ki kimse mağdur olmasın. İstifa etmemenin sebebini açıkla bu kamuoyu bilsin. Dilerim bu kulübe birileri sahip çıkarda yeni bir başlangıç yaparız. Esen kalın.
Paylaşmayı Unutma!