hiçbir şey yokmuş gibi her yer güllük gülistanlıkmış gibi hareket edildiğini görünce isyan ediyorum

Defalarca ifade ettim, yine de yazmaya devam edeceğim. Şu üç sezonun anatomisini bir baktığımızda her gelen yönetim, bir önceki yönetimi topa tutup bu borç trafiğinin acısını çıkarmaya çalıştılar. Giresunspor şu 3-4 yıllar içinde o kadar kötü yönetildi ne mali disiplin, ne şeffaflık,ne acil önlemler,ne de kendilerinin yarattığı bir kaynak yaratma çabası yeterli olmadığı için bu hallere geldi.

Tabi ki bu arada her başarısız yönetim ve başkan kongre kararları alarak bu gidişin aşılmayacak sonlarını hazırladılar. Kulübün en büyük sorunu finansal açıdan iyi yönetilmemesi oldu. Transferlerde yapılan yanlışlıklar, sezon içinde kaç adet teknik ekibin takımın başına getirilmesi de buna eklenince ve gereken maddi desteklerin nasıl ve nerelerde harcandığı sorularının yanıtı verilmeyince bu acı tablo ile karşı karşıya kaldık

Gelen yardımların kamuoyuna bile yansıtılmaması soru işaretlerinden birlikte getirdi. Peki bunlara kimse neden dur demedi? Başarılar futbolda geldiği zaman her şeyin unutulduğu gözlemlendi. Hatalar birbirine eklenerek kendimizi ikinci ligde bulduk. Suçlu kimse çıksın ortaya dedik. Topa tutulduk.

Hâlâ programlar yaparak Giresunspor’u konuşuyorlar. Nasıl konuşuyorlar anlamış değilim. Altyapıyı konuşuyorlar. Hocaların maaşlarını veremiyorsun, başarıdan söz edebiliyorsun. Deplasmana gönderdiğin altyapının durumunu biliyor musunuz. Nasıl deplasmana gittiklerini, nasıl bir cesaretle futbolu temsil ettiklerini biliyor musunuz? Ama gel gör ki hiçbir şey yokmuş gibi her yer güllük gülistanlıkmış gibi hareket edildiğini görünce isyan ediyorum.

Suçlu kimse hesabını verir. Önemli olan şimdi bu kulübü nasıl ayağa kaldırmaktır.Yeter ki futbol arsızlığını yaşamayalım. Esen kalın.
Paylaşmayı Unutma!