Çok haklı tarafın olabilir. Ancak yıllardır bu kulübün içinde bulunan birisi olarak çeşitli konumlarda Giresunspor için menfaatsiz çalışmana rağmen bazen birilerine kulak verecektin. Yapmadın

Giresunspor Kulüp başkanı Nahit Yamak’ın bir basın toplantısına daha şahit olduk.

Şimdi şöyle bir geriye dönelim. Kulüp başkanlığına talip olduğunu açıkladığında o dönemki mevcut başkan ile konuşup kulübün borcu hakkında bilgi sahibi olduğunu iletti.

Kongreden bir akşam önce bir YouTube kanalında aday olan her iki başkan adayı ile Giresunspor düşüncelerini aldık. Giresunspor’un borcunun daha yüksek olduğunu dile getirdik. Fakat ikna edemedik.

Kongre üyeleri ve kendi doğrultusunda okey vererek adaylığı ile başkanlığa seçildi. Bu zaman zarfında her platformda O’nu uyararak gereken tedbirlerin alınmasını önerdik.

Kendi dilediğini, bildiğini yaparak konumu buralara kadar getirdi. Zaten kendi de söylediği gibi ‘beni bile kandırdı’ deme cesaretini gösterdi. Neden inandın kardeşim? Sen daha önce bu yönetimde bulunmadın mı?

Şu söyledikleri çoğu maddi sıkıntıları herkesin bildiğini bildiği halde neden yönetime talip oldun kardeşim? Neden o zamanlar Giresunspor’un haklarını korumadın?

Sorulan sorulara verilen cevaplar ise beni hiç tatmin etmedi. Sezon başında elindeki yabancı ve yerli futbolculara birkaç lira vererek onların Giresunspor’da oynamalarını neden sağlayamadın?

 Reklam gelirleri, kulüp aidatları gibi konularda yapılan usulsüzlüklerden bahsettin. O zaman her şey elin ayağın altıda iken neden sorusuna cevap vermedin?

Yani kısaca radikal kararlar almayıp Giresunspor’u bu duruma kadar getrdin? Ben üzülüyorum. Çünkü bu yönetimde kıymetli değerli arkadaşlarımız da yıprandılar. Hele teknik adamın bırakılması gereğini ortaya koyduğumuzda arkasındayım deyip resti çektin. Çok büyük bir yük getireceğini söylememize rağmen oralı olmadın.

Yine söylüyorum. Çok haklı tarafın olabilir. Ancak yıllardır bu kulübün içinde bulunan birisi olarak çeşitli konumlarda Giresunspor için menfaatsiz çalışmana rağmen bazen birilerine kulak verecektin. Yapmadın. Tehdit edilen yöneticiler var diyorsun. Kim tehdit etmiş açıkla biz de bilelim? Ne olursa olsun ne yapılırsa yapılsın tasvip edilemez. Yalnız ortada bir gerçek var. Bu kulübü hem Süper, hem de Birinci Ligden düşürdün. Tablo bu. Esen kalın

 
Paylaşmayı Unutma!