Sporda hata yaptın mı, her türlü acısını çekiyorsun. Sezonu bitirmişsin, elinde birkaç yabancı oyuncu ve yerli futbolcular var. Bu futbolcuları elinde tutman gerekiyor. Maliyet ne derseniz bence cüzi rakamlar

 Peki kardeşim. Elinde, avucunda yok; kulübü alırken bunları neden düşünmedin? Yaptığın yönetimde birkaç kişiyle bu futbolcu alacaklarını ödemiş olsaydın, bu ligdeki konumun bu mu olacaktı?  Bence hayır.

Çünkü ben seni bir arkadaş olarak seviyorum. Kişisel asla bir tavrım yok, lakin işin içine Giresunspor ve başkanlığın geçtiğinde spor adına eleştirmek durumunda kalıyorum. Çünkü Kaf Dağı’nın arkasında kalmış bir hikâyenin başrol oyuncusu gibi davranıyorsun.

Yaptığın etkinliklerdeki maddi kaynakları hâlâ birçoğunu toplayamadıysan bu senin konumun dâhilindedir. Kulübün ve takımın durumu ortadayken, hâlâ umut dağıtmaya devam ediyorsan demek ki bir savaşın var demektir.

Dilerim bu yedi puanla ligde kalma adına yaptığın mücadeleden başın dik çıkarsın. Bu genç, pırıl pırıl çocuklar ligin en üstünde olan bir takıma karşı hücuma dayalı olmadan defansif anlamda iyi mücadele veriyorsa hatta ellerinden geleni yapıyorsa bravo demekten başka söylenecek söz de bulamıyorum.

Bu maçın ileriki maçlara yansıması gerekir. Yoksa sadece kendimizi avuturuz. . Birde Sayın Başkan en kötü şartlarda bile taraftarlarla coşan bu takımın  gelen seyirci sayısı 500’lere düşerse otur bir düşün bunun sebebi ne diye .

Çünkü gidenlerle sattıklarımızla bu kulüp ve takım ligin sonuna demir atmış. Hata kimde bir düşün. Kimlere el kaldırıp bu borç batağının yükünü üstüne alıp vebalini kim ödeyecek.  Bu kulübün yıllarca içinde biri olarak isyanımı dile getiriyorum. Başka söze de hacet yok.
Paylaşmayı Unutma!

HABER YORUMLARI

Bu habere Henüz Yorum yapılmamış. İlk sen yorum yap..


YORUM YAPINIZ

* Yorumlarınız kontrol edildikten sonra yayımlanacaktır

 
 
 
 

DİĞER İÇERİKLER

Eynesil yine mağlup
Bulancak zirve aşkına
Bravo kızlar

Bizi Takip Edin

SON HABERLER

Eynesil yine mağlup