Her hafta yenilip yeni çareler aramak yerine takımın kötü gidişatına maddi sıkıntıların almış başını götürdüğüne mi yanalım. Yoksa sizin konuşmalarınızdaki serzenişlere mi. Neye yanalım, söyleyin

Sevgili sporseverler. Sayın Başkan Nahid Yamak yaptığı basın toplantısında önceki yönetimlerin usulsüzlüklerini dile  getirdi.

Kendisine bu kulübe talip olduğun zamanda mali durumun dediği gibi olmadığını vurguladım. ‘Öderiz’ söylemleriyle spor programında olumlu sinyaller verdi. Bu kulübün hem sigorta, hem mali, hem de futbolcu alacaklarının ödenmediğini bildiğiniz halde neden o zaman kongrede oylamada ibra ettiniz?

Şimdi bu borcun 332 milyon lira olduğunu vurgulamanızla bir çelişki yaratmadınız mı? Bu borçların sizin üzerinize kalacağının sinyallerini verdik. Sizinle olan yöneticilerden birileri de çalışma temponuzun iyi olmadığını, hep kendi söylem ve isteklerini yerine getirdiğinizi iletti basında. Siz çok fikir ortaya koyduğunuzu iletiyorsunuz. Hangi fikrinizde bu kulüpte yıllarca çalışan yöneticilik yapmış olduğunuz zamanlardaki arkadaşları dinleyip fikir sahibi oldunuz?

Bir kaç basındaki arkadaşların fikirleri sizi tatmin etmiş olacak ki kimseye bu nasıl olmalı bile demediniz. Can sıkılınca, gönül kırılınca basının karşısında günah çıkarmak en doğalı olsa gerek. Bu kulüpte kamp dönemlerini anlatırken; ‘şunları yaptık, ne badirelerden geçildi’ yerine şimdi ne yapacaksınız? Bize onu söyleyin.

Birde bu taraftara siteminiz var. Bu taraftar karda kışta, soğukta yağmurda; bu takımın yıllarca arkasından maçlara geldi. Onların belki maddi olarak olmasa da manevi değerlerini kimse inkar edemez. Onlar bu şehrin, o armanın sembolleridir. Her hafta yenilip yeni çareler aramak yerine takımın kötü gidişatına maddi sıkıntıların almış başını götürdüğüne mi yanalım. Yoksa sizin konuşmalarınızdaki serzenişlere mi. Neye yanalım, söyleyin. Esen kalın. 
Paylaşmayı Unutma!