Maçı enine boyuna tartışmayacağım. Çünkü karşında şampiyonluğa giden ve her futbolcusu Giresunspor futbolcusunun en az on katı yüksek fiyata oynayan bir futbolcu kadrosuna karşı yapılan mücadeleyi kutlamak istiyorum.

Maçı enine boyuna tartışmayacağım. Çünkü karşında şampiyonluğa giden ve her futbolcusu Giresunspor futbolcusunun en az on katı yüksek fiyata oynayan bir futbolcu kadrosuna karşı yapılan mücadeleyi kutlamak istiyorum.

Bazı spor yorumcularının bile Fenerbahçe’nin arabesk bir takım olduğunu dile getirmeleri ve her maçın ardından yapılan söyleşilerle yıprandığını söylüyorlar.

Biz bir onur mücadelesi veriyoruz. Bir başkan ayrılmış. Yeni başkan bu kulübün borcunun kongrede açıklanandan daha fazla olduğunu söylememize rağmen okey verip şimdi bu borcun 320 milyon lira olduğunu söylüyor.

Peki bu kulübün içinde yıllarını verenlere niye sormadın. Birçok yerlere aday olanlar eşine dostuna sorarak bilgi alırlar. Şimdi bazı futbolcuların kulübe aktarılması gereken transfer paralarının kayıtlarda olmadığını söylemeye çalışıyorsun. Yap o zaman gereğini kardeşim.

Birde eski teknik adamın bir an önce gönderilmesi gereğini ortaya koymuştuk. Kulübe ve takıma zarar veriyor dedik. Bu duruma gelmemizde O’nun da payı var dedik. Eğer bunu yapmış olsa idi belki de bu sıkıntılı süreci yaşamayacaktık. Eski yönetimden kimsenin olmaması yeni bir yapılanmaya gitmen gerekli dedik.

Peki ne oldu. Şimdi bu borçların Euro ve Dolar artınca daha da artacağını biliyoruz. Peki nasıl ödenecek bu borçlar. Dilerim bu sezonda bu ligde kalırsak bu yükün altından bir nebze olur kalkabiliriz.

Benim hayatım bu şehre ve futboluna hizmet etmekle geçiyor. Gerçekler yazılınca kimse kırılmamalıdır. Ben Giresunsporluyum diyen bazıları bu kulübü nasıl sömürmüşler hep beraber görmekteyiz. İnanın onlara kızamıyorum bile.

Bize değil onlara yağcılık çekenlere söylensinler. Bir şeylere kızacak sorgulayacaklarsa onları sorgulasınlar. Hakan Keleş’i bu kadar maç kazanamamasına rağmen sahip çıkanlara sorsunlar. Giresunspor’a her türlü desteği verenlere söylenenler kişilere sorsunlar.

Bakınız bir değişiklik hem takımın oyun sistemini mücadelesini oyun anlayışını değiştirmiş olacak ki Fenerbahçe takımına doğru dürüst pozisyon bile vermeden maçtan beraberlikle ayrılındı. Demek ki bazen kişileri dinleyeceksin. Hem yönetimi hem teknik ekibi hem de futbolcuları Fenerbahçe maçında yaptıkları mücadeleden dolayı kutlarım. Bazı olayları da tasvip etmediğimi buradan yazarak bir daha olmaması dileğiyle esen kalın.
Paylaşmayı Unutma!