uzun bir yolun inişleri çıkışları olacak. Önemli olan bu takımın ve kulübün ayakta kalması

Önümüzdeki günleri düşünüyorum; sonuç ne olur bilemem. Giresunspor’da transfer yasağı. Adını kim koymuşsa transfer tahtası kapalı. Her şey açık  ve net. Bir tek tahta kapalı. Bir de gelen borçlar. Haydi bakalım çıkın işin içinden.

Tabi ki bu arada bazı açıklamalarda var. Nasıl olacak, nasıl kalkılacak bu yükün altından diye. Kulübü bu günlere getirenler her türlü desteği verenler, bugün burada kırılıp darıltılmamış olsa idiler bunları yazıya bile dökmeyebilirdik.

Hani düzelecek ti? Elde tutmaya çalıştıklarımız da gidiyor.Yazık değil mi bu kulübe. İnsanların çoğu konuşmaktan korkuyor. Eleştirilmekten korktukları için. Onun adını da koymuşlar. Problem futbol diye.

Futbolun penceresinden bir bakın; Siz bakarken öyle olaylar yaşanır ki kulaklarınıza inanamazsınız. Akılda erdiremezsiniz. Ben hep futbolda kişisel çıkarların olmamasından yanayım. Yapılanların göz ardı edilmesinden sıkıntı duymaktayım. Birlik ve beraberliğin bozulmamasından, bu çabaların boşa gitmemesinden yanayım.

Bize bu adamda hep eleştirimi yapacak, bu kulübün olumlu bir tarafı yok mu diyenleri uyarmadan yanayım. Doğru olanları hep alkışladığımızı söyledik. Futbol adına başarıları hep güzel ve olumlu bir şekilde lanse etmeye çalıştık.

Lakin kendilerinin de ifade ettikleri gibi nasıl olacakların olması adına mücadele edenlerin  hatırlanmasından yanayım. Kısaca uzun bir yolun inişleri çıkışları olacak. Önemli olan bu takımın ve kulübün ayakta kalması. Bunu hem maddi hem de manevi olarak gerçekleştirebilirsek hatta yeni yıla girmek üzere iken dargınlık ve küskünlüklerin olmadan bu takıma sahip çıkılmasından yana olduğumuzu yazıyorum. Daha ne diyebilirim ki. Esen kalın.
Paylaşmayı Unutma!