06 December 2021 Monday
Teşekkürler çocuklar, tebrikler teknik kadro. Gün Giresunspor ve taraftarlarının günüdür. Hayırlı olsun

GZT Giresunspor nihayet üç puanla kucaklaştı.Haftalardır kazanmayan iki takımın maçında Giresunspor penaltı vuruşu ile üç puanla tanışarak iyi futbolunun semeresini almış oldu.

Kaybedenin çok sıkıntılar yaşayacağı bir maçı GTZ  Giresunspor kazanarak şansızlığına da son vermiş oldu. Futbolcuların gayretli mücadelesi, azmi, kazanma hırsı maçın odak noktası oldu. İzmir’deki mücadelede fazla pozisyon bulamamamıza rağmen rakibe de fazla gol şansı vermedik.

İki takım orta sahada top kapma ve oyuna sokma adına yaptığı mücadelede forvetlerini fazla besleyemeyince kısır ama mücadele yönünde iyi bir karşılaşma seyrettik. Teknik adamın dediği 12 maç ve 18 puanla ilk yarıyı bitirebilirsek önümüzde güzel günler yaşarız. Bunun ilk ayağında deplasmanda galip gelerek puanlar alma adına hamlesini gerçekleştirmiş oldu.

Giresunspor hem teknik kadrosunun, hem yönetiminin, hem de taraftarlarının sıkıntılı olduğu bu süreçte  bu galibiyetle tanışarak herkesin yüzünü güldürmüş oldu. Göztepe takımı yediği golden sonra GTZ Giresunspor’un üzerine gelse bile savunma oyuncularının yerinde müdahaleleriyle onlara gol pozisyonu vermediler.

Rakip sıkıntılarla bir haftaya başlarken, GTZ Giresunspor milli aradan sonra oynayacağı Rizespor maçına daha iyi bir şekilde hazırlanıp; bu kötü gidişatın son bulmasını ve kendi sahasında da üç puanla tanışma adına hamleler yapacağı sinyallerini verdi.

Takım olarak diğer haftalara rağmen iyi futbolun karın doyurmadığını alınacak üç puanla bu ligde adımızdan söz ettireceğimizi her defasında söyledim. İyi bir takım olduğumuzu ve gol yollarında yaşadığımız sıkıntıların dışında çok problem yaşamayacağımızı yazmıştım.

Teşekkürler çocuklar, tebrikler teknik kadro. Gün Giresunspor ve taraftarlarının günüdür. Hayırlı olsun. Esen kalın.

 


yalçın-esen

Yorumlar

Henüz bu içeriğe yorum eklenmemiş. İlk siz olabilirsiniz.

Yorum yaz

Captcha