06 December 2021 Monday
Bizim bir hayalimiz var. Ona kavuşmak için savaşıyoruz

Ben sıramı savdım artık. Bilgiçlerin ukalalığından bıktım.Tüfeğiniz topunuz alın sizin olsun.Yeterki bu takımı rahat bırakın. Birileri çıkıyor; ‘Transfer tahtası açılıp şunu alsak’ diyor. Birileri ise’ bu işimize yarar.’ 
Peki kardeşim. Sen bu tahtanın maliyetini biliyor musun? Hayda bir de futbolcularına ödenecek meblağlar var. Bunların kaç para olduğunu biliyor musun? Peki biliyorsun da işi geçmiş yürüyerek top oynayan hatta kendi gittikleri takımda bile evlere şenlikler, Sen hala neyin hesabını yapıyorsun?
Onlar mı getirdi takımı bu duruma ki bir anda bir kaç satır yazı ile şu andaki futbolcuların psikolojisini bozuyorsun. Kalemi eline alan yazıyor. Yaz da biraz düşünerek yaz. Yıllardır bu kulübün içindeyim. Güzel giden bir ortamı art niyet düşünmüyorum ama bozmaya  çalışıyorsunuz. Herkes işine bakmalı.
Başkan ve teknik adam eğer bir şeylere dokunulacaksa kısaca onların işi bu. Eğer bir söz bir yazı varsa dök kağıda yaz. Lakin bu kadar emeği boşa harcatırsanız yazık olur. Bu kadar maddi sıkıntı ile buralara kadar gelen takıma tabi ki takviye gerekli ancak ortada bir çaresizlik var. Bunu aşıldığında zaten yönetim gereken takviyeleri yapar ama önce içindeki huzuru bozmamalısın.
Herkes bu takımın başarılı olmasını istiyor. Bunda hemfikiriz.Lakin para şart öyle değil mi? Nasıl bu yükün altından kalkılacak. Birileri sihirli değneğini sallayıp bende demeli. Yoksa tüm çabalarımız boşa gidecek. Dilerim biraz daha dikkatli söylemlerimiz olsun..
Pandemiden dolayı seyircisiz oynuyoruz. Kesilen cezalar ortada .Birkaç kişi çabalıyor didiniyor. Lakin protokol tribündeki yoğunluk fazlası ile belli olurken cezada kaçınılmaz oluyor.
Yeni stadımızda dilerim bu tür cezalarla karşılaşmayız. Yine de sözün sonunda benim Başkan ve arkadaşlarına güvenim tam. Bu süreç hayal gibi geliyor ama gerçek tarafı da var. Bir karınca hikayesi var, bilir misiniz?
Karıncaya sormuşlar.
Nereye gidiyorsun?
Hacca gidiyorum demiş
Ama sen oraya gidene kadar ölürsün;  demişler.
Karınca da olsun, hayallerim uğruna ölürüm demiş.
Bizim bir hayalimiz var. Ona kavuşmak için savaşıyoruz... Esen kalın.

 


yalçın-esenGiresunsporspor28Çotanaklar

Yorumlar

Henüz bu içeriğe yorum eklenmemiş. İlk siz olabilirsiniz.

Yorum yaz

Captcha