23 January 2022 Sunday
Kalyon Stadı'nda oynanan maçta Gaziantep FK ile Giresunspor berabere kaldı. Çotanaklar bence bu sezonun en ilginç maçlarından birini oynadı. Oyun performansı gelişim adına hem fiziki hem de zihinsel olarak üst seviyede bir Giresunspor izledim.

Tabi ki eksikliklerimiz de  vardı. Hatalarımız da oldu. Her ne olursa olsun böyle oynadığımız müddetçe korkmadan hatalarımızın da üzerine gitmeliyiz.

Maçın genelinde futbolun doğrularını yapmaya çalışan bir ekip hüviyetinde idik. Topa sahip olmada merkezden hücum gelişmelerinde iyi analiz olmuş bir Giresunspor izledik. Tek eksiğimiz üç puanla maçı tamamlayamayışımız oldu.

Yine de her şeye rağmen maçı yaşayan mücadele eden kazanma adına her türlü çabayı gösteren bir takım olarak deplasmandan elimiz boş dönmediği içinde sevinçliyim.

Bundan sonra hem futbol adına hem de skor adına güzel işler yapacağımız ümidindeyim. Defalarca yazıyorum. Bu sezon hiç bir takımın diğer takımlardan farkı yok. Sadece seyirci avantajı ve gol yollarında yapılan son vuruşlardaki beceri bazı takımları yukarıya taşımakta.

Hem diğer çalışma şartları göz önüne alındığında belki de fazlası olan bir ekip hüviyetindeyiz. Çok paralar harcayarak değil, takıma katkı verecek genç oyuncuların alınması ve bazı transferlerin sıkıntı olması bir kenara doğruda karar kılınması da ayrı bir görüntü vermekte.

Demem odur ki ileride daha iyi bir Giresunspor izleme fırsatı bulacağız. Uyum sorunu ve diğer teknik konular aşıldığında lige damgamızı vuracağımızı düşünüyorum.

Ben sadece güzel giden bir sezon olması adına şeffaf bir görüntüden de yanayım hepsi bu.

Tebrikler Çotanaklar. Dilerim bu güzel oyunun Antalyaspor maçında da tekrarlanıp doksan dakika sonunda gülen taraf biz oluruz. Esen kalın.

Yorumlar

  • Nizamettin BİLİR 25.10.2021 10:05

    Okan koçuk ve Kaleci Antrenörü Derhal Giresundan gönderilmelidir.

Yorum yaz

Captcha