23 January 2022 Sunday
Süper Ligde son haftalarda güzel bir çıkış yakalayan ve üst üste 3 galibiyet alan Giresunspor'da artık yüzler gülmeye başladı.

Süper Ligde 15’nci haftayı geride bırakırken, güzide temsilcimiz GZT Giresunspor’un, üst üste 3 maçını kazanarak, puanını 19’a çıkarması, hepimizi mutlu etti. Ligde son haftalarda güzel bir çıkış yakalayan ve İstanbul’da Beşiktaş’ı farklı bir skorla yenen Yeşil-Beyazlı Çotanaklar, ardından evinde oynadığı Karagümrük maçından da güzel bir sonuçla ayrılmayı bildi.

Lige iyice ısınan ve güzel sonuçlar almaya başlayan Giresunspor’da artık yüzler gülüyor. Şu anda klasmanda 12’nci sıradayız. Böyle devam edersek, daha da üst sıralara çıkacağız. Takımda gol sorunu da yavaş yavaş çözülüyor. Her hafta daha iyiye gidiyor ve averajımızı da düzeltiyoruz. Takım gol atmaya başlayınca, puanlar da gelmeye başladı. Maçları kazandıkça özgüvenimiz de artıyor. Bu güzel bir gelişme. Bundan sonraki maçlarda da çıkışımızı sürdürmek için özgüvenle yolumuza devam etmemiz gerek. Takım her geçen gün oturuyor ve kolektif futbol oynuyor. Artık rakiplerimizden çekinmiyoruz. Bu özgüvenle her maçtan ve her takımdan puan ya da puanlar alabiliriz. Giresunspor, ligde kolay lokma olmadığını göstermeye başladı. Çıkılacak maçlarda biz rakipten değil, rakipler bizden korksun. Her maça mutlak puan ve puanlar  almak için çıkan Çotanakların, aynı tempoda devam etmesini istiyoruz.

Özgüvenimiz ve moralimiz yerinde. Bu moral ve özgüvenle her maça daha rahat çıkacağız. İç saha dış saha hiç fark etmez, rakiplerin ismi de önemli değil. Yeter ki sen gerçek futbolunu oyna, o zaman başarı mutlaka gelir.

Bu hafta sonu Adana deplasmanına çıkacağız. Moralli bir Giresunspor’un, Adana’dan da güzel bir sonuçla döneceğine yürekten inanıyoruz. Takım istim üzerinde, sahaya çıkan herkes elinden gelenin en iyisini yapıyor ve kazanmak için de sonuna kadar mücadele veriyor. Son haftalarda güzel bir ivme ve ritim yakalayan Yeşil-Beyazlı temsilcimize hepimiz çok güveniyoruz. Hafta sonu Adana’da da cesaretli bir oyunla arzuladığımız sonucu alacağımıza inanıyoruz.

Artık lige iyice ısındık, goller de atmaya başladık. Önümüz açık, yolumuz uzun; ama bu takım her takımı yenebilecek düzeye geldi. Moral ve motivasyon olarak üst düzeydeyiz. Bundan dolayı rakibimizden çekinmeden cesaretli ve mücadeleli bir oyunla arzuladığımız sonuca pek ala ulaşabiliriz. Maçlarda önce rakibimizi durdurup, sonra sonuca odaklanmalıyız. Bu hafta sonu çıkacağımız Adana deplasmanında da hedefimiz 3 puan olmalı ve mücadelemizi de ona göre yapmalıyız. Büyük bir özgüven içinde sahaya çıkacak olan futbolcularımız, rakiplerini presle boğmalı ve tempolu oyunla da sonuca gitmelidir. Adana deplasmanında yürekli bir oyun ortaya koyup, puanları cebimize yerleştirmeliyiz. Hem kazanmayı, hem de gol atmayı öğrendik. O halde Adana Demirspor maçında da bu geleneğimizi sürdürelim ve goller atmaya devam edelim. İstediğimiz oyunu sahaya yansıttıktan sonra gerisi gelir. Bunu unutmayalım ve 90 dakika pes etmeden mücadelemizi sürdürelim. Takımımıza ve teknik heyetimize güveniyoruz. Bu hafta sonu da bizleri yine sevindirin. Sizlerden güzel bir oyun ve güzel bir sonuç bekliyoruz. Yakaladığımız özgüvenle iyi sonuçlara imza atmaya devam edelim diyerek, Çotanaklara Demirspor maçı için başarılar diliyoruz.

Yorumlar

Henüz bu içeriğe yorum eklenmemiş. İlk siz olabilirsiniz.

Yorum yaz

Captcha