23 January 2022 Sunday
Karaahmet: `Keşke böyle bir gol atmasaydık`

Karaahmet: "Keşke böyle bir gol atmasaydık"

GZT Giresunspor`da Başkan Hakan Karaahmet Beşiktaş karşısında son gol hakkında yorumda bulundu.

Başkan Karaahmet; Joe Champness'ın attığı 4. golle ilgili olarak; "4.gol için çok üzgünüm. Hocamız da bu konuda üzgün. Oyuncumuzla konuştuğumuzda Mert'i görmediğini söyledi. Keşke böyle bir gol atmasaydık. Beşiktaş yönetimine teşekkür ediyorum, bizi en güzel şekilde ağırladılar." dedi.


joe-cahmapnessGiresunsporbeşiktaşspor28Çotanaklar

Diğer haberler

Yorumlar

  • Coşkun Akyol 29.11.2021 21:24

    Hakan Başkanım, güzel bir galibiyet şehrimize ve camia`ya hayırlı olsun, inşallah devamı gelir. Herkesi kutluyorum. Herkesin moral çıtası çok yüksek, 4. gol için o maçın atmosferinde o golü kim olsa atardı, oyuncunuzun moralini bozmayın herkes linç etmeye çalışıyor, kıt ve zor imkanlarla bu takım bu hale getirdiniz, ayrıca teşekkür ediyorum. Ancak bu oyuncu sonraki maçlarda bu psikoloji altında eleştirilerden etkilenip gol atamazsa, iyi oynayamazsa kimseye darılmazsınız herhalde, başkaları eleştirebilir ama, klüpten yapılan bu eleştiriler neğatif olabilir, naçizane düşüncemdir. Saygılar sunar, Giresunspor`umuza başarılar dilerim.2835

  • Ali Faik Köksal 28.11.2021 11:06

    Dilimizde tüy bitti Hakan Hoca. Lütfen bu adamı oynat. Elinde ki futbolcular içinde senin oynatmak istediğin kontraatak futboluna en yatkın 2 futbolcu var, bunlar da Diabate ve Champness. Nasıl ki Diabate`den yararlanıyor ve vazgeçmiyorsun, Champness`dan da ilk 11`de yararlan. Bu adam genç, yetenekli ve inan oynatırsan, çok iyi paralarla satılabilecek özelliklere sahip. Başka bir takıma gider ve özelliklerini ortaya koyarsa, çok ama çok üzülürsün.

Yorum yaz

Captcha