06 December 2021 Monday
İşleri zor

İşleri zor

Giresunspor'da geçen sezonun banko oyuncularından olan stoper Sergen ile sol bek Hüsamettin'in forma özlemi Gaziantep FK deplasmanında da sürecek.

Sergen henüz formayı sırtına geçiremezken, Hüsamettin ise ilk  hafta maçının ardından bırakın oynamayı kadro yapma başarısı gösteremedi. Her iki futbolcu Gaziantep FK müsabakasının kadrosuna alınmadı.


sergenGiresunsporspor28Çotanaklar

Yorumlar

  • Mustafa Melo 24.10.2021 14:14

    Arkadaşlar husamettin sizce aziz ve emre Taşdemir varken oynayabilirmi tabiki hayır bu hafta perez yok onun yerine bence douglasi değilde sergeni oynatması lazım çok iyi yoldayız g.antepe nefes aldırmadık ve galibiyeti kaçırdık böyle devam inşallah...

  • Nizamettin BİLİR 23.10.2021 12:00

    Hüsamettin G.Saray maçında hatalıydı Formayı kaybetti. Okan koçuk un hatasindanda maç kaybettik ama ona şans verilmeye devam ediliyor. Sergen olsun Erol can olsun Onurcan piri bu futbolcular ağızlarıyla kuş tutsalar Hakan Keleş mecbur kalmadıkça Forma vermez vermeyecektir Göktan Fatih Arda vs zaten bu gençlerde kural gereği kadroda tutuluyor. Hakan Keleş Kaleci hocamız İsmail Güneyden Hakan kurt tan başladı ErenTozludan Nalepadan Mehmet Taş tan çıktı Giresun sporun kurulu sistemini bozdu yeni kadro kurdu ve bu yeni kurulan kadronun sancılarını Süper ligde Giresun spor çekiyor.

  • Giresunlu 22.10.2021 09:39

    Hüsamettin bu şekilde iyi de sergen şansı hak ediyor

Yorum yaz

Captcha