İki sene de iki kez küme düşen Giresunspor'da yeni başkan Emin Ertuğral oldu.

Yeni sezonda 2. Ligde boy gösterecek olan yeşil-beyazlılarda yapılan olağan üstü genel kurulun ardından başkanlık koltuğuna Emin Ertuğral oturdu.

Tek liste ile yapılan seçimin ardından Giresunspor’un yeni başkanı seçilen Emin Ertuğral’ın listesinde şu isimler bulunuyor:

Başkan Emin Ertuğral; Bülent Erol, Cihan Demir, Fatih Sakal, Gökhan Kahveci, Hakan Parlakoğlu, Halil Taşhan, İbrahim Güler, Mehmet Yiğit, Mustafa Uzun, Naim Demir, Osman Topal, Önder Söğünmez, Salih Özkan, Tuncer Çimenli ve Zeki Bodur.

GÜNCEL BORÇ NE KADAR?

Öte yandan Çotanak Spor Kompleksinde yapılan olağanüstü genel kurulu da Giresunspor’un güncel borcunun 403. 092.752 TL olduğu açıklandı.

Konu hakkında değerlendirmelerde bulunan eski başkan Nahid R. Yamak, 190 milyon borçla aldıkları yönetimi iş başına geldikten 1 ay sonra borcu 360 milyon TL olarak tespit ettiklerini ifade ederken Giresunspor’un şuandaki güncel borcunun ise 403. 092.752 TL olduğunu dile getirdi.

ÖNCE GÖREV DAĞILIMI

Diğer taraftan Giresunspor’da Emin Ertuğral başkanlığındaki yönetim kurulunun en kısa süre içerisinde ilk toplantısını gerçekleştirerek görev dağılımı yapacağı tahmin ediliyor.

Ardından ise mevcut oyuncu ve teknik heyetin durumlarının masaya yatılacağı ve son olarak yeni sezon planlanması için çalışmalara başlanacağı öngörülüyor.

Bu arada Giresunspor’un kapalı olan transfer tahtasının açılıp açılmayacağı da taraftarlar arasında merakla bekleniyor.
Paylaşmayı Unutma!

HABER YORUMLARI

Bu habere Henüz Yorum yapılmamış. İlk sen yorum yap..


YORUM YAPINIZ

* Yorumlarınız kontrol edildikten sonra yayımlanacaktır

 
 
 
 

Bizi Takip Edin

SON HABERLER

Giresunspor