23 January 2022 Sunday
Giresunspor`u ayakta alkışladılar

Giresunspor'u ayakta alkışladılar

Giresunspor, Süper Lige orta sıralara doğru tırmanışını Fatih Karagümrük'ün bileğini bükerek sürdürürken, Çotanaklar'ın bu zaferi şehre büyük moral oldu.

İlk devre Giresunspor iyi bir oyun sergilese de kalesinde gördüğü golle 45 dakikayı yenik kapattı. Bu rağmen futbolcular sahada, taraftar ve protokol tribünde 3 puana olan inancını yitirmedi. Son 21 dakikada gelen 3 golle elde edilen 3 puanın ardından Çotanak Stadı bayram yerine döndü.  Maçı takip edenler arasında bulunan Vali Enver Ünlü ve Belediye Başkanı Aytekin Şenlikoğlu, Giresunspor’u ayakta alkışladı.


aytekin-şenlikoğluenver-ünlüGiresunspor

Diğer haberler

Yorumlar

  • Kumyalı 07.12.2021 05:53

    Başkan stadyuma giden yolları biran önce asfaltlasan ve hastanenin ordan stadyuma ulaşan diğer alternatif yoluda açsan bizde seni ayakta alkışlasak her hafta aynı sorun trafik çilesi maça gidiş çıkış yeni imar yolu ve kullanılan alternatif yolun çift gidiş geliş olması lazım buna biraz önem verelim sonuçta il dışından gelen misafir medya ve takımlara mahçup oluyoruz insan şu yolun hali ne der bunu artık çözün lütfen ligin ilk yarısı bitti neredeyse 300 metre asfalt çok değil

Yorum yaz

Captcha