23 January 2022 Sunday
Balde: `Biz Giresunsporuz`

Balde: "Biz Giresunsporuz"

Giresunspor'un takım kaptanı Balde, 4-0 kazandıkları Beşiktaş maçının kendilerine tam bir motivasyon kaynağı olduğunu söyledi.

Senegalli; “Kaleci Mert’e geçmiş olsun demek istiyorum.  O an hiçbirimiz kaleciye ne olduğunu anlayamadık.  Zor bir maç olacağını biliyorduk. Beşiktaş hem yurt içinde hem yurt dışında büyük bir takım.  Hem defansta hem de orta sahada iyi bir iş sergiledik.  Takım olarak oyandık ve takım olarak kazandık. Beşiktaş’a karşı oynarken daha fazla mücadele etmeniz ve koşmanız gerekiyor.  Takım olarak her şeyi doğru yaptık. İyi birtakımımız var. Bazen maçlara kötü başlayabiliyoruz. Ancak deplasmanlarda gayet iyi oyun sergiliyoruz.  Alçak gönüllü olmaya devam edip, bu şekilde maçlarımızı oynamaya devam etmemiz gerekiyor. Bu maç bizim için tam bir motivasyon kaynağı oldu. Bu takımda herkes çok önemli.  Taraftarlarımızı çok mutlu ettik.  Onlara desteklerinden dolayı teşekkür ediyoruz. Biz Giresunsporuz” ifadelerini kullandı.


baldeGiresunsporspor28Çotanaklarspor28

Diğer haberler

Yorumlar

  • HÜSNÜ YILDIZ 28.11.2021 13:07

    BALDE DOUKORAYA GÖRE ÇOK DAHA ATLETİK,MÜCADELESİ DAHA İYİ. DİARRADA OLDUĞU GİBİ GEÇEN SENEKİ OYUNCULARIMIZA ADIM ADIM DÖNÜYORUZ. SIRADA SÜLEYMANOVUN YERİNE EROL VAR

Yorum yaz

Captcha