06 December 2021 Monday
`6 maçın dördünü alırsak.`

"6 maçın dördünü alırsak."

GZT Giresunspor'un yardımcı antrenörlerinden Ümit Şengül, kalan altı maçın dördünü kazanmaları halinde Süper Lige terfi edeceklerini düşündüklerini ifade etti.

Ümit Hoca; “Maça başlarken galibiyeti hedefliyorduk. Rakibimiz ligin en dinamik takımlarından birisi. O yüzden rakibe fazla pozisyon vermemeye çalıştık. Kazanılacak her puan bizim için önemli Geriye kalan 6 maçta 4 galibiyet almamız durumunda Süper Lig’e çıkarız diye düşünüyoruz. Çünkü ciddi rakiplerle oynayacağız. İnşallah bundan sonraki süreçte kazanmaya odaklanacağız. Giresun halkının bir hayali var. Bu fırsatı kimseye bırakmaya niyetimiz yok. Yolun sonunda gülen tarafın biz olacağımıza inanıyoruz. Bunu başaracak güçteyiz” dedi.


Giresunsporistanbulsporspor28Çotanaklarsergio

Yorumlar

 • Ali Dün 19:48

  Bu nasıl konuşma,bütün puanları Alaçağız desene be adam.

 • Nusret 04.04.2021 20:16

  Hoca efendi,kusura bakmayın,ben sizin gibi Konuşmam .Derdimki, kalan onsekiz puanıda Alaçağız.Bu nasılmı olur.Takımda yorgunluk Hissediyorsanız.ikinci yarı oyuna giren futbolcuları ilk onbirde oynat ve onlara hazır Olmalarını söyle,hatta balde yi,yedek bırak Taoreyi santrafor oynat.Eskişehir maçına Bu futbolcuları motive et Formsuz takımlarda değişimler her zaman İyidir.Rekabeti artırır. Saygılar

 • Mevlüt Özpınar 04.04.2021 01:24

  Sen bu performansla bırak 4 ü de 1 galibiyet alabil hele öp başına koy..

 • Nizamettin BİLİR 03.04.2021 22:50

  Hakan Keleş ilk iki için 10 puan yeter diyordu Teknik Direktör Ümit Şengül 4 maç kazanmamız lazım diyor.Bence Ne Teknik Direktör Ne de Hakan Keleş şu kadar puan alırsak bu kadar maç kazanırsak gibi boş ve anlamsız açıklamalar yapmasınlar. Zorlu Eskışehır spor maçına odaklan sınlar. Şunu da Unutmasınlar Bu Ligde Zayıf takım yok. Unutursan Eskişehirden Osmanlı Tokadını yersin işin biter.Zaten bir atımlık barutumuz kaldı.

Yorum yaz

Captcha