24 Nisan 2018 Salı
Giresunspor bu mantaliteyle futbol oynatılmaya devam ederse bu sezon hemen her maçta başımızı ağrıtmaya devam eder kanısındayım.

Gol yollarındaki çaresizlik, orta sahadaki oyun kurma organizasyonun da yaşanan beceri eksikliği, defansımızın hatalı kademe anlayışı devam ederse nato kafa nato mermer misali biz bu şekilde daha çok yazılar yazarız. Onlar bu şekilde oynamaya devam ederlerse vay halimize.! Kalecimizin hiç yoktan yere kırmızı görmesi, nereye gittiğimiz sorusunun cevabı olabilir.

Kenar yönetimi ne yaptı dersiniz? Açıkçası bir santrfora 61. dakikaya kadar tahammül etmesine ben şaşırdım. Bununla beraber rakip takımın oyuncu değiştirme hamlelerine cevap verilmeyişi de takımımızın en büyük handikabı oldu. Duran top organizasyonları dahil 90 dakika boyunca sağ ve sol kulvarlardan rakip ceza alanına ortalanan top ne yazık ki bir elin beş parmağını geçmemesi hem manidar hem de düşündürücüdür. Bak Mehmet hocam, hala geçen sezon ki rakiplerle oynadığını düşünüyorsan yanılıyorsun. Geçen yıl bitti, gitti!

Bu arenada kendi evinde galip gelemezsen, deplasmanlardan ise puan yada puanlarla dönemezsen ligin dibine demir atarsın. Üç yol evvel biz bu durumları yaşadık. Unutma. Yeniden yaşamak istemiyoruz.

Kalın sağlıcakla.

Yorumlar

Henüz bu içeriğe yorum eklenmemiş. İlk siz olabilirsiniz.

Yorum yaz

Captcha