25 January 2021 Monday
`Yok mu bir babayiğit`

"Yok mu bir babayiğit"

Yeşil-beyazlılarda Basın Sözcüsü Ferhat Karademir, sezon başından itibaren formanın arkasına bir reklam verecek babayiğit bulamadıklarını ifade etti.

Karademir; “Bir işadamı çıkıp da ‘bu formanın arkası boş, ben buraya reklam vereyim” demiyor. Bu konuyla ilgili geri dönüş alamıyoruz. Sayın Valimiz ve milletvekillerimiz de bu konuda görüşmeler yapıyor ancak bir babayiğit çıkmıyor. Ben büyük bir işadamı olsam utanırım.


Giresunsporformaspor28Çotanaklar

Yorumlar

  • SIRFAĞALI 14.01.2021 09:52

    Bu takımın reklam işleri sorumlusu yok mu? bu arkadas ne iş yapar? Bu yönetim iş başına gelmeden hazırlık yapmadı mı? bunlar cocuk işleri değil herkes görevini yapacak. yapamıyorsa bırakacak daha iyi yapana verecek. Sen kulubu yönetmeye talıp olmussun dışardan bir taraftar gibsin.

  • Semih akkaya 14.01.2021 01:10

    Bu kocaman kulüpte bir medya danışmanı veya sponsor anlaşmalarına bakan kimse yokmu gerekirse kapı kapı dolasacacak reklam isteyecek HEKIM HOLDING .TITANIK OTEL .GAFFARO kac senedir dogu karadenizde enfazla fiindik ihracati yapan bir marka oldu artik SENEZ ERZIK hersene yayla senlikleri yapiliyor bu organizasyona katılım gerçekleşiyor bir tv kanalında yardim kampanyası olabilir

Yorum yaz

Captcha