13 Kasım 2018 Salı
Yoğun bir şekilde çalışıyoruz

Yoğun bir şekilde çalışıyoruz

Yeşil-beyazlılarda Asbaşkan Kazancıoğlu: "Golcü ve ön libero transferi yapıp, beklemeye geçmek istiyoruz. Bizim hedefimiz bir an evvel bu iki transferi gerçekleştirmek. En geç Topuk Yaylası'ndaki kampa kadar bu işi bitirmek arzusundayız"

Giresunspor Asbaşkanı Mehmet Kazancıoğlu, golcü ve ön libero transferi için yoğun bir şekilde çalıştıklarını ifade etti.
Asbaşkan Kazancıoğlu;  “Yönetim kurulu olarak bir süredir bu iki mevkiye takviye için çalışma halindeyiz. Tabi bazı oyuncuların kulüpleriyle bağının olması, bazılarının ise istediği ücretin yüksek olması süreci uzatıyor. Bizim hedefimiz bir an evvel bu iki transferi gerçekleştirmek. En geç Topuk Yaylası’ndaki kampa kadar bu işi bitirmek arzusundayız” dedi.
ESKİSİ GİBİ DEĞİL
Oyuncuların ya kulüpleriyle kampa katıldığını ya da özel antrenör eşliğinde çalışmalar yaptığını ifade eden Asbaşkan Kazancıoğlu;  “Futbolda artık bazı şeyler eskisi gibi değil. Futbolcular lig sona erdikten sonra yeni takımını belirleyene kadar yan gelip yatmıyorlar.  Her hangi bir kulüp ile bağı olmasa bile bir antrenör eşliğinde çalışmalar yapıyorlar. Tabi takım çalışması çok daha farklı ancak gelecek oyuncuların uyum süreci çok fazla sürmez. Giresunspor taraftarı endişelenmesin, imkânlar dâhilinde en iyi oyuncuları almaya çalışıyoruz” diye konuştu.     

 


mehmet-kazancıoğluGiresunsporspor28Çotanaklar

Diğer haberler

Muriç`ten sonra

Muriç'ten sonra

Volkan`a tam not

Volkan'a tam not

Fatih haftalar sonra

Fatih haftalar sonra

Yorumlar

Henüz bu içeriğe yorum eklenmemiş. İlk siz olabilirsiniz.

Yorum yaz

Captcha