16 Şubat 2019 Cumartesi
Yılmaz Vural toplantıda

Yılmaz Vural toplantıda

Giresunspor'un teknik adamı Yılmaz Vural bugün basın toplantısı düzenleyecek.

Giresun’a geldiği ilk gün personelle tanışan Yılmaz Hoca bugün ise basın mensuplarıyla bir araya gelecek ve kalan 13 haftayla ilgili açıklamalarda bulunacak. Yılmaz Hoca’nın ardından Başkan Mustafa Temel Bozbağ’ın da basın toplantısı tertipleyeceği ifade edildi. Kulüp binasında yapılacak topalntı 12.00'da başlayacak.


yılmaz-vuralGiresunsporspor28ÇotanaklarbozbağEskişehirspor

Diğer haberler

Evde bizden kötüler

Evde bizden kötüler

Kılıç`ın hedefi 3 puan

Kılıç'ın hedefi 3 puan

Yorumlar

  • tarafsız 13.02.2018 10:43

    Başkana toplantıda bir sorum olacak beğenmediği Erkan hoca ile devam etmediği Yücel hocamı yoksa ısrar ettiği Metin hocayı bir karşılaştıra bilirmi?

  • taraftar 13.02.2018 10:37

    Başkana devre arasında aldığı veya Metin Diyadinin aldırdığı 9 futbolcu nerde ve bunlara ne kadar üçret ödendi yine gönderdiğimiz BERKAN ile ÖZGÜRün yerine aldığımız oyunculara ne kadar ödedik veya onları ilk 11den kesen(Metin betin esmesi) oyuncular onlardan para olarak çok çok fazla alırken oyun olarak neden çok çok fazla oynamıyorlar son olarak Metin hocada bu kadar ısrar etme nedeni neydi?

  • UĞUR 13.02.2018 10:03

    MOURİNHO YU GETİRSENİZ DEĞİŞMEZ. GOLLER YİNE KAÇAR. SEYREDERKEN IZDIRAP VEREN BİR FUTBOL VAR. ORGANİZE ATAK YOK. PLANLANMIŞ ATAK YOK. POZİSYON ÇALIŞILMAMIŞ. KARAMBOL OLURSA GOL OLUR MANTIĞIYLA OYNANIYOR.

Yorum yaz

Captcha