22 Ekim 2018 Pazartesi
Yeşilgiresun`un Çotanak çocukları

Yeşilgiresun'un Çotanak çocukları

Giresunspor öğrencilerle buluşuyor projesinin startı Yeşilgiresun İlkokulu'ndan verildi. Yöneticiler ve futbolcular, öğrencilere Giresunspor bayrağı ve çeşitli hediyeler dağıttı..

TFF 1.Lig ekiplerinden Akın Çorap Giresunspor’un, ‘Giresunspor öğrencilerle buluşuyor’ projesi kapsamında ilk programını Yeşilgiresun İlkokulu’nda gerçekleşti.

Giresun Başkanı Mustafa Temel Bozbağ, Başkanvekili Nahid Yamak, Başkan Yardımcısı İbrahim Özkul, Asbaşkan Ercan Pamuk, Basın Sözcüsü Bahattin Kurt, oyuncular  Çağlar, Brinner, Oğuzhan, Onur Demir ve kaleci Anıl, okulda bulunan tüm öğrencilerle Giresun Belediyesi Vahit Sütlaç Tiyatro Salonunda bir araya geldi.

HEDEFLERİ 15 BİN ÖĞRENCİ

Giresunspor yönetim kurulu burada öğrencilere Giresunspor bayrağı ve çeşitli hediyeler dağıttı.

Giresunspor bayraklarını sallayarak salonu dolduran minik öğrenciler ise ‘Yeşil-Beyaz şampiyon Giresun’ tezahüratları yaptı. Hedeflerinin 15 bin öğrenciye ve imkanlar doğrultusunda tüm okullara ulaşmak olduğunu belirten Kulüp Başkanı Mustafa Bozbağ, “ Bu projeye Yeşilgiresun İlkokulu’ndan başladık ve gördük ki Giresun sevgisi bambaşka. İnşallah bu sevgi daha da büyüyerek devam edecek. Ağaç yaş iken eğilir tüm çocuklara ulaşıp Giresunspor sevgisini aşılayacağız. Gücümüz yeterse ilçelere de gideceğiz” dedi. Giresunspor yönetimi, okula Giresunspor forması hediye etti. 


brinneroğuzhançağlaronur-demirkaleci-anılMustafa-BozbağGiresunsporspor28yeşilgiresun

Diğer haberler

İkisi de İstanbul`da

İkisi de İstanbul`da

İstanbulspor mutlu

İstanbulspor mutlu

İlk defa 3 gol yedik

İlk defa 3 gol yedik

Yenilgiyi hak ettik

Yenilgiyi hak ettik

Muhteşem destek

Muhteşem destek

Yorumlar

  • Ekrem KAYACI 07.12.2017 19:19

    Böyle mükemmel bir projeyi başlattıkları için Başkanımızı ve Yönetimi tebrik ediyorum. Geleceğimiz çocuklarımıza eğilmekle çok iyi bir çalışma yapılmaktadır. Ayrıca, Giresunspor Koleji`ni kuralım ve Giresunspor alt yapısına da gerekli önemi verelim. Her kategoride takımımız olsun. Futbolcu yetiştirip geleceğimizi garanti altına alalım. ŞAMPİYON GİRESUNSPOR...

Yorum yaz

Captcha