20 Ocak 2019 Pazar
Yeşilgiresun Belediyespor basit hatalar yaptı

Yeşilgiresun Belediyespor basit hatalar yaptı

Yeşilgiresun Belediyespor Başantrenörü Ahmet Kandemir, Darüşşafaka deplasmanında oyunun dengesini kaybettiklerini ve rakibin haklı bir galibiyet elde ettiğini söyledi.

Koç Kandemir; “Baskı anında topu çevirebilirdik. Beraber oynayıp atak yapabilirdik. Kötü hücumlara yöneldik ve oyunun dengesini kaybettik. Yapılmayacak basit hatalar yaptık. Gereksiz faul yapıp rakibi çizgiye getirdik. Bunlar Darüşşafaka’nın maçı kazanmasına neden oldu. Daha dengeli oynayıp, hızlı hücumlar yapmalıyız. Zamana ihtiyacımız var. Bu yüzden deplasmanlarda zorlanıyoruz” açıklamasını yaptı.


Yeşilgiresun-BelediyespordarüşşafakaGiresunsporspor28Çotanaklar

Diğer haberler

Giresun fırtınası `Es`sin

Giresun fırtınası 'Es'sin

Renan savunmaya

Renan savunmaya

Yalnız değil

Yalnız değil

Gol umudu yine Abiola

Gol umudu yine Abiola

Tevfik sınırda

Tevfik sınırda

Yeni yönetim, yeni hoca

Yeni yönetim, yeni hoca

Yorumlar

  • Nizamettin Bilir 07.01.2018 17:09

    Yeşil Giresun Belediye spor Darüşşafaka maçını izledim daha önce yenildiğimiz maçlara göre maçı hiç bırakmadık hep direnç gösterdik beraberliği yakaladık belki maçı da kazanabilirdik kaybettik ama ben Yeşil Giresun Belediye spor oyununu beğendim ve şu sonuca vardım Koç Uvalin çok yanlış bir tercihmiş.Ahmet Kandemir gibi bu ligi bilen hoca ile sezona başlasaydık şu anki konumumuzdan daha iyi olabilirdik artık geçmişi geri getiremeyeceğimize önümüze bakmalıyız ve gelecek maçlara daha iyi hazırlanmalıyız.Ahmet Kandemir in bu takıma eli daha çok değdikçe geçen sezon ki Yeşil Giresun Belediye sporu izleyeceğiz bunu bu maçta anladım.

Yorum yaz

Captcha