22 July 2019 Monday
Yenilgiyi hak etmedik

Yenilgiyi hak etmedik

Başkan Mustafa Bozbağ: "Maalesef iyi oyunumuzu skor tabelasına yansıtamadık. Liderin karşısında başa baş oynadık. Ancak futbol şansımız da maalesef yok. Maçın hakkı beraberlikti"

Giresunspor Başkanı Mustafa Temel Bozbağ, önceki gün oynadıkları ve 1-0 kaybettikleri Gençlerbirliği karşısında yenilgiyi hak etmediklerini dile getirdi.

Başkan Bozbağ; “ Sezon başından bu yana sayısal anlamda ciddi eksikler ile maçlarımıza çıkıyoruz. Neredeyse takımın yarısı sakatlığından dolayı oynayamıyor. Bunlar gidişatı etkiliyor. Kenarlarda iki tane genç oyuncu oynatıyoruz. Savunma hattında ise son iki haftada ilk kez oynayan futbolcularımız var Sıkıntılı bir süreç yaşıyoruz” dedi.

KARŞILIĞI PUAN OLMALIYDI

Başkan Bozbağ, önceki akşam deplasmanda oynadıkları Gençlerbirliği karşısında kötü bir oyun sergilemediklerini kaydederek; “Maalesef iyi oyunumuzu skor tabelasına yansıtamadık. Liderin karşısında başa baş oynadık. Ancak futbol şansımız da maalesef yok. Maçın hakkı beraberlikti. Üzgünüz. Önümüzde Kardemir Karabükspor karşılaşması var. Uzun bir süredir özlemini duyduğumuz üç puanı bu müsabakadan galibiyet ile ayrılarak alacağız. Giresunspor taraftarından isteğimiz bu sıkıntılı günlerimizde takımın yanında olmalarıdır” diye konuştu. 

 


Giresunsporspor28ÇotanaklarMustafa-Bozbağgençlerbirliği

Yorumlar

  • Taraftar 07.11.2018 20:35

    Allah aşkına geçen sezondan beri yaptığım yorumları derleyip bu adama bir okutunda nerde hata yaptığını belki anlar

Yorum yaz

Captcha