20 September 2020 Sunday
Yeni stadın teslim tarihi belli oldu

Yeni stadın teslim tarihi belli oldu

Ak Parti Giresun Milletvekilleri Cemal Öztürk, Kadir Aydın ve Sabri Öztürk; Vali Enver Ünlü ile birlikte Çotanak Spor Kompleksi inşaatında incelemelerde bulundu

AK Parti Giresun Milletvekili Cemal Öztürk, Çotanak Spor Kompleksinin teslimatının Ekim ayının ortalarında yapılacağını duyurdu.

Giresun Milletvekilleri Kadir Aydın ve Sabri Öztürk ile Vali Enver Ünlü’yle birlikte Çotanak Spor Kompleksi inşaatında incelemelerde bulunan Milletvekili Cemal Öztürk; “Spor kompleksinin fiziki ilerleme durumu %97 düzeyinde olup, geriye sadece stadyum hibrit çim oyun alanı, antrenman sahası çim imalatları ve yaklaşık 300 metre beton imar yolu imalatı kalmış ve şu an yapımına devam edilmektedir. İnşaatın geçici kabul incelemesi 03 Temmuz’da yapılmış olup, eksiklikler için 150 gün süre uzatımı verilmiş ve iş bitim tarihi 30 Kasım olarak belirlenmiştir.  Müteahhit firma tarafından işin Ekim 2020 ortası bitirilerek idareye teslimi planlanmaktadır. Stat inşaatında çalışmalar yeni tip koronavirüs (Kovid-19) salgını nedeniyle kontrollü olarak devam etmektedir. Hedefimiz 2020-2021 futbol sezonuna stadı yetiştirmek. Şehrimizi spor alanında bir adım daha ileriye taşımak için çalışmalarımızı sürdürüyoruz” dedi.


Giresunsporçotanakspor-kompleksiyeni-stat

Diğer haberler

Gösterin gücünüzü

Gösterin gücünüzü

Yepyeni bir Giresunspor

Yepyeni bir Giresunspor

`Transferi kapattık`

`Transferi kapattık`

Balde heyecanı

Balde heyecanı

Menemenspor ile 3. randevu

Menemenspor ile 3. randevu

Gözler Kaptan`da

Gözler Kaptan'da

Yorumlar

Henüz bu içeriğe yorum eklenmemiş. İlk siz olabilirsiniz.

Yorum yaz

Captcha