16 April 2021 Friday
`Yaş grubu yüksek bir takım olduğumuzdan.`

"Yaş grubu yüksek bir takım olduğumuzdan."

Maçın ardından düzenlenen basın toplantısında konuşan Teknik Direktör Hakan Kutlu, oynanan futbolu beğenmediğini vurgularken, "Futbol adına mücadeleden başka çok fazla ortaya bir şey koymadık" ifadelerini kullandı.

Çok yoğun bir tempoda gittiklerini ifade eden Teknik Direktör Hakan Kutlu, yaş grubu yüksek bir takım oldukları için zaman zaman zorlandıklarını belirtti. Bu maçta da kazanmanın daha önemli olduğunu vurgulayan Kutlu, “Bugünkü maça gelince çok iyi oynadığımız söylenemez. Çok yoğun bir tempoda gidiyoruz. Son 15 günde dördüncü maçımızı oynuyoruz. Çarşamba günü çok önemli bir Keçiörengücü maçımız daha var. Bugün kazanmak önemliydi ve kazandık. Ama futbol adına mücadeleden başka çok fazla ortaya bir şey koymadık. Bunu da çok normal karşılıyorum. Çünkü yaş grubu yüksek bir takım var. Normal periyoda girdiğimiz zaman çok önemli işler yaptı bu futbolcular. Şu anki maç periyodunda bazı sıkıntılar yaşıyoruz. Oyuncularım istekleriyle ve arzularıyla ben bu işi kıvıracaklarını görüyorum. Bugün de son derece iyi mücadele ettiler. Kazanmak önemliydi. Keçiörengücü maçını da kazasız atlattığımız zaman hedefimiz olan ilk 6’nın içine bir adım daha yaklaşmış olacağız” şeklinde konuştu.


hakan-kutluGiresunsporspor28ÇotanaklarEskişehirspor

Diğer haberler

Güle güle git

Güle güle git

Rakip oluyorlar

Rakip oluyorlar

Yorumlar

  • MKD 07.03.2020 23:08

    Hoca takim yaşlı maşli diyorsun Mehmet Güven i banko oynatiyorsun daha sonra play off a kalacağımizi iddia ediyorsun. Tanase ,Mehmet Gürbüz ,Rusescu bu takımda ilk on birde oynayamaz.

Yorum yaz

Captcha