26 September 2021 Sunday
Yamak, Konyaspor maçında galibiyet garantisi verdi

Yamak, Konyaspor maçında galibiyet garantisi verdi

Giresunspor'un Başkanvekili Nahid Yamak, Aytemiz Alanyaspor müsabakasının ardından sosyal medya hesabından yaptığı paylaşımda güzel bir oyunumuzun olduğunu ve takımın gelecek için güven verdiğini söyledi.

Başkanvekili Yamak; “Evet yine yenildik dördüncü hafta, evet yine gol atamadık. Ama güzel bir oyunumuz ve iyi bir oyuncu grubumuz var. Biz onlara güveniyoruz bize gelecek için güven veriyorlar. Ama birileri de var hakemlerinin odasında neyim var neyim yok olduğunu araştırması lazım.Varda hakem var mı. Varda çay mı içiyorsunuz, kahvemi içiyorsunuz yoksa başka mı içiyorsunuz. Ya da VAR’da başka maç mı izliyorsunuz. Hatta futbol değil güreşte kabul edilebilir kurallarımı uygun görüp bu penaltıyı vermiyorsunuz. Giresunsporuz, hayatımız zorlukla yoklukla ve haksızlık mücadele ile geçti. Herkesle sezonun sonunda görüşeceğiz. Kimse bizim hayallerimize engel koyamaz, bu küçük şehrin koca yürekli insanlarının yolunu kimse kesemez. Önümüzde hafta sonra evimizde oynayacağımız Konyaspor maçı var. Bu şehirken etkilenecek ve sahasında hak ettiği galibiyeti alacak. Skorlar ve sonuçlar günü yaşayanlar içindir ama bizim hayatımız Giresunspor ve sonuna kadar Giresunspor’la beraber olacağız. Yeşil beyaza gönül vermiş herkesi çok seviyoruz ve bugün hepsine ihtiyacımız var. Statta hep beraber mücadelemize devam edeceğiz. Tüm Çotanakların gönlü rahat olsun biz hakkımız olmayan, helal olmayan hiçbir şeyin peşinde olmadık” dedi.


Nahid-YamakGiresunsporspor28Çotanaklar

Diğer haberler

Haydi maça

Haydi maça

Thiam`a dikkat

Thiam'a dikkat

Rize`de Hamzaoğlu dönemi

Rize'de Hamzaoğlu dönemi

Karaoğlan düdük çalacak

Karaoğlan düdük çalacak

Kalede değişim olabilir

Kalede değişim olabilir

Galibiyeti de evde alalım

Galibiyeti de evde alalım

Yorumlar

 • Nizamettin BİLİR 16.09.2021 16:57

  Nahit yamak başkanlığa oynuyor gibime geliyor.

 • Svihs 14.09.2021 23:50

  Kazanmazsanız nereye şikayet edeceğiz?Galibiyetin garantisi vardı deyip,tüketici hakem heyetine gidelim mi?

 • Coşkun Akyol 14.09.2021 21:54

  ELEŞTİRİLERDE HAKLISINIZ, BİZ BU ŞEHRİN DEĞERLERİNE (TAKIMINA) SAHİP ÇIKMALIYIZ, BİRAZ ZAMAN VERELİM. OLMAZSA O ZAMAN ELEŞTİRELİM. 2835 GİRESUNSPORA BAŞARILAR DİLİYORUM.

 • Erhani can 14.09.2021 20:10

  Konyaspor Şampiyonluğa oynuyor.

 • Mevlüt Özpınar 14.09.2021 13:59

  Nahit bey, 4 haftada gol atamamışsın sudan bahaneler - masallar anlatıyorsun, Cihat Arslan Kasımpaşa`ya geldiği hafta seni yendi, Bülent Korkmaz Alanya`ya geldiği hafta seni yendi, Konya maçında galibiyete teminat veriyorsun, neye dayanıyorsun? Sadece hayalleri bir hafta takla attırıyorsun.. Ağlamaya erken başlamışsın. VAR odaları, hakemler, şu bu derin işlere dalmışsın. Geçen sene kaçak binlerce seyirciyi stada alırken keyfin iyiydi ama... Bu daha güzel günleriniz.

Yorum yaz

Captcha