02 December 2020 Wednesday
İhtiyaç var veya yok. Sorumlular daha iyi bilir. Transferden bahsediyorum. Yapıldı bitti. İyisiyle kötüsüyle lige girdik.

Sadece sayısal üstünlüğümüz olsun diye transfer yapanlar ya çok başarılı yada sıkıntılı sürecin içinde kendilerini bulmaktadır.

ÇARE!

Elbette var.

Çabuk karar vermeyeceğiz.

İhtiyacı iyi belirleyip ihtiyaç duyacağımız kadarıyla sayısal doğruları bulacağız. Boş ver iş bitmiş hatalarla sevaplarla transferler yapılmış diyoruz. Ne olursa olsun yapılan tüm bu futbolcu transferleri takımın başarılı olması için değil mi? İşte biraz bizi bu yaş gıdıklamakta olsa bile bu takımın birkaç hafta sonra kişiliğini bulacağını umuyorum. Yeter ki oyunu oyun gibi oynayalım..Oyuncu farkında olsun mahcup olmamak gerektiğini anlasın..Arkamda beni zorlayacak o formamı kapacak çok kişi olduğunu bilsin  işte o zaman o formanın ağırlığını daha da fazla hissedecektir.

Onun için…

İşte size fırsat geriye bakma önündeki maçlar  senin aynan olsun.. Yaşananlar bugün bu ise yarın daha iyisi olacak diyerek yaşama  başla.. Bu işi yapıyorsak hem övgüye hem de  tepkiyle kendimizi kaptırmamalıyız. Giresunspor için ne yaparsanız  yapın bir an önce yapın ki bu kulüp güven ve saygı beklisin..

Eh  bunu da sonuna kadar hak ediyor.

Çözüm zaten futbolun içinde.. Bu takım için yapılanlar tüm iyi niyet ve istek de girince  takımın oyuncuları bu şehirde neler yaşanıyor neler yapılması gerekiyor bilmelidir. Ben şu yaşa geldim. Boş ver kardeşim yapabildiğim  bu diyorsa kendini kandırmaktan başka bir şey yapmaz. Sizi buraya getiren hocanıza  saygınızı asla yitirmeyin.O bu kulübü başarıya taşımak için sizi bu şehre sunmuşsa karşılığını verin..

O size güvenerek bu yola baş koymuşsa onun güvenini sarsmayın..

Bu yönetim sizin alacaklarınız için akıttığınız terin karşılığını bulmak için uğraş verirken sizin savaşmanız gerek. Sadece saha içinde de saha dışında da bu saygınlığa ulaşırsak o zaman bu iş oldu diyebiliriz.Şu an da İstanbul spor maçı bunun bir noktası diye düşünüyorum.İşte Giresunspor denilecek bir maç. İşte Kimliğine kavuşmuş bir takım diyeceğimiz bir müsabakaya doğru gidiyoruz. Hepiniz  biliyorum ki bu kötü süreçteki sıkıntılardan ders almıştırsınız. Siz kazanınca bu taraftar mutlu siz kazanınca cebiniz  mutlu siz kazanınca yönetim mutlu oluyorsa siz kazanınca size emek veren teknik ekip mutlu oluyorsa yazacakta bir şey kalmıyor.

Yazarın diğer yazıları

Yalçın Esen

Yalçın Esen

Yalçın Esen

Yalçın Esen

Yalçın Esen

Yazarın tüm yazıları

Yorumlar

Henüz bu içeriğe yorum eklenmemiş. İlk siz olabilirsiniz.

Yorum yaz

Captcha