01 March 2021 Monday
Yazıklar olsun. Bu ligin lideri Giresunspor'dan görsel medyada doğru dürüst bahsedilmiyor .

Medyada ve sosyal hesaplarda bir Adana Demir başkanının istifası gidip geliyor. Samsunspor Başkanı devamlı gündemde peki bu kişilerin yaptıkları ortada.

Paraları var ve harcıyorlar. Bütçelerine bir bakın, bizimkini konuşmasak daha iyi. Peki tüm bu olumsuzluklara rağmen bu grubun lideri kim? Giresun spor. Parası yok. Mütevazi bir kadro ve on haftadır galip geliyor.

Neden bu kulübün başkanı ve futbolcuları çalışanları hatta yöneticileri konuşulmuyor. Neden mi çünkü onların ağ babaları yok. Onlar sadece takımın başarısı adına çalışıyorlar. Maçlarda kimseye minnet etmeden başları dik mücadelelerini veriyorlar.

Bein Sport ve TRT Spor,  A Spor neden bu başkanın başarısını bir programla öne çıkarmıyorsun? Bu yönetimin Başkanın sıkıntılarını neden başarıya endeksli ortaya koymuyorsun. Sıradan çıkarılanlarla   bir mukayese yap. Borç içinde yüzen ama onurlu savaşını veren bir takıma neden söz verdirmiyorsun? Yok şu penaltı, yok şu ofsayt diyerek konuları taşırken bir mucizeyi görmemezlikten geliyorsun. Neden? Bir izahı olmalı.

Bir de Giresun’daki gazetecilere seslenmek istiyorum. Maçlara gittiğimde bakıyorum, basın tribünü ful dolu ama ulusal basına baktığımızda bir tane Giresunspor haberi yok. Ajans yetkilileri arkadaşlar, siz neden bu takımın haberlerini yapma ihtiyacı duymuyorsunuz. Başka bir ildeki ajans temsilcileri hemen hemen her gün şehirlerinin takımlarını haber yaparken, Giresun’dakiler bu konuda kusura bakmasınlar biraz ağır kalıyorlar.  

Başarı bir yolculuktur. Bir varış noktası değildir. Güçlükler başarının  değerini arttıran süslerdir. Ha futbolu bilmeye gerek yok.Kime sorsanız sorun sokaktaki çocuğa da sorsanız bu ligin en iyisi mütevazi kadrosuyla Giresunspor der. Çünkü ligin lideri  ve son derece başarılı der. Şimdi  görsel medyada neden Giresun spor istenilen kadar konuşulmuyor. Yanıtını siz verin. Esen kalın.

 

Yorumlar

Henüz bu içeriğe yorum eklenmemiş. İlk siz olabilirsiniz.

Yorum yaz

Captcha