27 November 2020 Friday
yazık hem de çok yazık tüm emeklere. Bu insanları da düşünün ne durumdalar. Onlara yeniden hayat vermek istiyorsanız Denizlispor maçını alarak yeni bir sayfanın başlangıcı olun

Bu zamana kadar yapmadığım bir işi yaptım. Spor Müdürüm bile şaştı kaldı. Yazılarımı yazarken bazen duyarlı davranıyordum. Bir kez yazdım mı o hafta ikinciyi zor getiriyordum. Hep aynı şeyleri yazmaktan da yorulmuştum.

Derdim ki Giresunspor zor maçların takımı ama gel gör ki hâlâ bu işin bilincinde olmayanlar var. Bazıları bu takımda el freni görevi yapıyorlar. Rakibi üzerimize çekip deplasmanda ani atak ve hücum anlayışı ile rakipleri sıkıntıya sokuyorduk.

Teknik kadro ‘bismillah’ demiş herkes Giresunspor’u unutup onunla bu maçı koparırız imasında olmuş.  Artık Yılmaz hocam sisteme yerleşime ve kondisyona önem vererek bireysel hataların asgariye indirilmesini sağlayacaktır.

Bu maçta çoğu futbolcu üzerine düşen görevi yerine getiremedi. 2. ve 3 bölgede iyi top çevirmemize rağmen gol yollarında beceri ve bireysellik ön plana çıkınca atamayana atarlar sözü yerine gelmiş oldu.

Bazı bölümlerde rakip bizi hataya zorladı ve başarılı oldu. Rakip merkezde bizi hataya zorlayarak dengemizi bozdu. Biz atak yaptığımızda santrafor sadece sahada gezdi durdu.

Bazen bu fizik ve tecrübe nasıl sahaya yansıtılmaz ona bile merak ediyorum. Ben kötünün yanında olmadım. Olmayacağım da. Sadece bazılarının dikkatini çekmek istiyorum. Bu şehir size inanmışken bu inanmışlığı kırmayın.

Yalan rüzgârına takılıp gitmeyelim. Gerçek futbolumuzu oynayarak ileriye ümitle bakalım. Herkes şapkasını önüne alıp düşünmelidir. Toparlanamazsak sonrasını düşünmek bile istemiyorum.

Birde yazık hem de çok yazık tüm emeklere. Bu insanları da düşünün ne durumdalar. Onlara yeniden hayat vermek istiyorsanız Denizlispor maçını alarak yeni bir sayfanın başlangıcı olun. Esen kalın.


GiresunsporEskişehirsporDenizlisporçotanakyılmaz-vuralyalçın-esen

Yazarın diğer yazıları

Yalçın Esen

Yalçın Esen

Yalçın Esen

Yazarın tüm yazıları

Yorumlar

Henüz bu içeriğe yorum eklenmemiş. İlk siz olabilirsiniz.

Yorum yaz

Captcha